Sari la conținut
Forum Roportal
pufuletz

Mai merge cineva la teatru?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ultima oara am fost la Teatrul National, acum aproximativ doua saptamani, la piesa Lucretia Burgia si va spun sincer ca a meritat sa ma duc, punerea in scena a fost deosebita. 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ultima oara am vazut "Santajul" aici in Galati ... am ramas placut impresionata: actori foarte buni si-o piesa ruseasca ... Un deliciu :Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dap,se pare ca mai sunt si oameni care merg la teatru,si sunt caiar foarte multi...eu personal am trait sa`o vad si pe`asta!sunt unul dintre ei!ma duc foarte des la teatru,imi fac intotdeauna timp pentru asa ceva pentru ca e intr`adevar o caestie unicaa,pe care multi nu o inteleg!si cel mai bine intelegi sentimentul atunci cand esti pus intr`o situatie de genul asta!erau saptamani in care ma duceam in fiecare zi la teatru,ajunsesem dependenta de el,de gesturile actorilor,de sala,de machiaj,de costume,de tot!!! si sincera sa fiu,eu ma lupt foarte greu cu dependenta!!!A fost o piesa de teatru care m`a impresionat si caiar o recomand impatimitilor....NOIEMBRIE...duceti`va ca merita!sentimentul pe care il traiesti la o piesa de teatru e unic,dar e discutabil,depinde de fiecare!

So....parerea mea...go for it!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma duc f des la teatru si imi place sa si citesc piese. teatrul e pasiunea mea!! inca de cand eram mica m-au luat parintii la teatru, cu ei, si imi placea mult, cu totul ca nu prea intelegeam eu ce se petrece pe acolo :De in teatru gasesc alta lume, mai frumoasa, fara griji... iar la televizor nu mai uit absolut deloc...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ultima piesa pe care am vazut-o a fost 'poker',la teatrul de comedie.nu joaca tudor chirila(am vazut ca e f admirat pe aici),in schimb joaca george mihaita.si are un rol bestial pe care il interpreteaza fantastic.aproape ireal...a reusit sa ridice sala in picioare la o anumita scena.daca nu ma insel,inca se mai joaca piesa,asa ca v-o recomand cu cea mai mare caldura.

a,si inca ceva...sa va inchideti telefoanele cand intrati in sala... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei din Bucuresti,fara finante,dar iubitori de teatru a inceput sa se joace la Studioul Casandra.Va sfatuiesc sa va duceti sunt piese frumoase jucate de actori foarte tineri,dar talentati! :D Intrarea e libera si pentru detalii despre program uitati-va pe net!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am fost si eu azi la teatru,nu mai fusesem de mai bine de 5 ani :hi: la constantin tanase

si chiar a fost dragut 8) eu care nu sufeream de anul nou sa ii vad pe vasile morariu si pe nae lazarescu la tv...da au fost amuzanti :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×