Sari la conținut
Forum Roportal
pufuletz

Mai merge cineva la teatru?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

22 hours ago, Maeve. said:

eu am prins Faustul cand ne-au dus in turneu cu spect de licenta la Sibiu si ne-au lasat sa intram gratis ca eram studenti invitati... am inteles ca Lohenegrin a lui Purcarete de la ONB e bun. La Craiova se fac multe spectacole experiment pe acolo. Din cate am inteles de la un om al locului Femeia Marii cica e bun a lui Zholdak la Craiova dar nu mai am date de pe teren de ceva vreme. Eu la opera nu ma duc ca nu imi place cine stie ce. Mai mult m-as duce sa vad decorurile =))) ca acolo e scenografie din aia faina. Si am vazut pe fb o Medee in Spania de statea matza-n coada... I-ai cerut nrul lui Andrew?  

 

Eu ma gandesc daca ma pun in ziua spectacolului la rand la casa de bilete poate renunta unul la Oedip-ul de la Bulandra sambata =)) la Tatal am prins bilet ca a renuntat cineva cu doua zile inainte....dar nu stiu...distributia mi se pare un pic cam fortata la Oedipul de sambata.... ii stiu pe majoritatea din alte spectacole si au energii atat de diferite. poate astept  cronica de dupa si vad in ianuarie.. ma mai razgandesc de vreo trei ori pana sambata 

 

ma mai tenteaza sa vad Agnes aleasa lui Dumnezeu de la Nottara e vechi spect asa ca gasesc sigur loc 

E superb, da. Anul trecut in iarna am vazut Lohengrin la ONB =P~ 

Da, asa cred, vad ca experimenteaza tot felul. Multumesc pentru recomandare, am notat Femeia Marii. Si pentru recomandarea de carte!

Nu, clar nu, insa nu ma asteptam sa vina la un spectacol la ONB.

Mult succes sa prinzi un loc!

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×