Sari la conținut
Forum Roportal
snake_io

probleme cu vga incorporat..

Postări Recomandate

salut..am si eu o nelamurire,am o placa de baza intel D845GEBV2,am intrat pe net si peste tot se scrie ca are si vga incorporat..chiar si in foto am vazut ca exista mufa pe placa,placa mea e identica cu ce am vazut insa nu are conector vga,insa are lacas ca sa zic asa sa pot pune mufa..se poate sa fac asata credeti ca exista graficul incorporat pe ea..astept raspunsuri la mesaj ..mersi..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut..am si eu o nelamurire,am o placa de baza intel D845GEBV2,am intrat pe net si peste tot se scrie ca are si vga incorporat..chiar si in foto am vazut ca exista mufa pe placa,placa mea e identica cu ce am vazut insa nu are conector vga,insa are lacas ca sa zic asa sa pot pune mufa..se poate sa fac asata credeti ca exista graficul incorporat pe ea..astept raspunsuri la mesaj ..mersi..
Deci: in mod normal ar trebui sa vezi ce zice cartea tehnica ( cu care a venit placa sau sistemul tau) a placii de baza, multe placi vin cu dotari minime. acest lucru este specificat explicit in catrea tehnica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut..am si eu o nelamurire,am o placa de baza intel D845GEBV2,am intrat pe net si peste tot se scrie ca are si vga incorporat..chiar si in foto am vazut ca exista mufa pe placa,placa mea e identica cu ce am vazut insa nu are conector vga,insa are lacas ca sa zic asa sa pot pune mufa..se poate sa fac asata credeti ca exista graficul incorporat pe ea..astept raspunsuri la mesaj ..mersi..

G-ul din denumirea chipset-ului D845GEBV2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×