Sari la conținut
Forum Roportal
mo089

Brasovean Monica-lucrari proprii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

multumesc Clinho...pt sfaturille tale...intadevar ca trebuie sa invat ffffff....multe ca sa ajung la un niven inalt....oricum eu incerc sa fac tot posibilul sa perseverez....intradevar ca ar fi multe pers care sa ma descurajeze....asa am patit acum 5 ani....sa sti ca nu am mai lucrat de 5 ani si nu demult...adik de un an am inceput sa lucrez mai mul in domeniul arta. am vazut cateva pers talentate si parca...parca...am fost invidioasa si mi-am spus ca si eu pot face asa ceva....binenteles cu ffff mult exercitiu...si din cate vad eu perseverez...parerea mea...oricum eu lucrarile le-am pus pe site ca sa vada lumea cum evoluez si sa faca comentrii in functie de evolutia mea...nu stiu in ce masura se vede data in care sunt facute....dar daca e ceva sa ma intrebati...ms mult de sfaturi si mai astept sfaturi :friends:....oricum poate eu nu vad niste aspecte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai pun cateva...daca se mai repeta imi cer scuze dar o sa se vada mai clar :cry:

 

se pate ca sunt prea mari sa le atasej :lol:((

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu desenez, eu pictez, ca amator .Nu fac critici- am si eu multe de invatat.Vreau sa spun doar ca mi-au placut lucrarile tale.Criticile, foloseste-le ca un impuls.

Eu nu am fost incurajata si m-am oprit.Realizez acum ca am gresit.

Asa ca...nu te opri !

Iti urez mult succes si inspiratie!

Cu tot respectul,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In arta 90% e munca si 10% talentul; din punctul meu de vedere talentul e sclipirea din fiecare lucrare.Ultima lucrare Explozie Florala

post-82013-1174121866_thumb.jpg

Editat de Clinho

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau ca nu imi incarca alte lucrari...puteti sa intrati pe http://www.bramonica.piczo.com/ sa vedeti mai multe lucrari

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand imi cer scuze pentru intarziere. Am sa pun cateva lucrari nu tocmai recente, unele da altele nu...binenteles astept critici...Criticile sunt binevenite dar si de la critici plastici si simpli privitori12075050ut8.th.png55941240nl1.th.png60365359ji4.th.png63871799ko8.th.png76150959hw4.th.png60067114ol9.th.png75532986ox1.th.png49992993zr6.th.png10ns7.th.png12ew3.th.png13at7.th.png14fm3.th.png16mg7.th.png19il4.th.png20kk4.th.pngaltele...:spiteful: imi cer scuze pentr cele repetete...una din ele este pusa de doua ori deoarece este facuta in creion iar una este xeroxata17bh9.th.png21im3.th.png22le6.th.png24ct4.th.pnginca cateva25wk2.th.pngaltele...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

 

Mam uitat si eu peste pozele tale si mam gandit sa-ti zic ce parere am :o:

 

In general nu prea imi plac, fara suparare.

 

Primele mi se par oribile.

 

Ultimile care le-ai afisat "Astazi, 12:36 AM", mi se par cele mai reusite, dintre toate :o:

 

 

 

[Astai- parerea mea, fara suparare, nu ca-si fi eu un mare pictor :o: ]

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mersi pentru critici...binenteles inca mai astept...acum shi mie mi se par oribile....ba chiar foarte...intradevar ca nu pictez\desenez decat din 2006...acum am mai evoluat si eu....incet incet o sa reusesc sa realizez ceva

25wk2.th.png

...

26rz8.th.png

...

28yt6.th.png

sper sa va placa si astept cometarii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Cum s-a mai spus trebuie sa lucrezi la proportii. Trebuie sa spun ca lucrarile in culoare mi-au placut mai mult decat cele in creion. Oricum daca muncesti si inveti proportile omului poti sa faci treaba buna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×