Sari la conținut
Forum Roportal
ALX

Faceti roportalul din ce in ce mai confuz

Postări Recomandate

Subforum, subforum, subforum...

Nu stiu cum arata altele dar la "Calculatoare" de exemplu e un adevarat HAOS: posturi mutate, subdomenii cu posturi care trateaza alte probleme..etc. Parca inainte era mult mai bine.

"Organizarea" asta noua cam lasa de dorit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Subforum, subforum, subforum...

Nu stiu cum arata altele dar la "Calculatoare" de exemplu e un adevarat HAOS: posturi mutate, subdomenii cu posturi care trateaza alte probleme..etc. Parca inainte era mult mai bine.

"Organizarea" asta noua cam lasa de dorit.

 

aici, cam ai dreptate...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa nu mai vorbesc de faptul ca am primit sapt. asta 3 mesaje de la useri cu vechime care imi prezinta problema lor si ma intreaba in ce sectiune ar fi ideal sa posteze.

 

Si inca o chestie: nu credeti ca thread-urile care-s mai vechi de 1.5 ani sa fie sterse sau mutate intr-o sectiune gen "READ FIRST"?

Nu de-alta dar eu unul m-am saturat sa raspund la aceeasi problema over and over again.

Daca nu s-au deschis vreo 5-6 topicuri cu "Cel mai bun antivirus" sa ma faceti mincinos. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oooooooooook, Mr. Alx.

E deja al II-lea topic pe tema, iar motivul nu e nicidecum cel de mai sus, cel real fiind altul si stii foarte bine despre ce vorbesc. Problema care te doare pe tine se poate rezolva pe PM, cu conditia ca noii useri sa aiba cel putin 15 msj pt a li se activa mesageria.

 

Mea culpa dar chiar nu mai pot face fata sectiunii datorita faptului ca se ivesc tot timpul probleme care nu suporta amanare.

Voi solicita scoaterea mea ca moderator de pe sectiune, dar te/va asigur ca nimeni n-o va murdari, asa cum se intampla prin alte parti!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×