Sari la conținut
Forum Roportal
Dana1988ro

Dansatoare in strainatate?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De cat Alaska mai bine Africa de Sud ... e mai cald :lol2:

 

 

Pai nu joci pe un iceberg pentru ursi polari ci pentru pescari rusi si canadiano-americani-eschimo, etc.

tot feluri de infractori care fug de mana lunga al legii ca cine sa-i caute la ultima frontiera al lumii !!!

 

Multi credeau ca Arizona este locul unde ti se pierde urma si s-au pacalit amarnic :think:

 

 

La Montreal in port am vazut o poza "sexy", reclama un local de noapte cu striperi. O fata in jeans lung si pulover de lana doar a ridicat de o palma peste brau puloverul si avea o mutrisoara de aia ghidata!!! I s-a vazut buricul si urca spre Nord!!! Era sa mor de ras, dar mi-a explicat un alt turist ca acolo e mare senzatie si asta in lunile de iarna cand estuarul raului Sfantu Laurentiu care-i cat o lume!!! ingheata, vantul arctic sufla cu 100 de km pe ora si zapada cade cu fulgi cat o clatita, etc. si iarna tine 10 luni din an !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai nu joci pe un iceberg pentru ursi polari ci pentru pescari rusi si canadiano-americani-eschimo, etc.

tot feluri de infractori care fug de mana lunga al legii ca cine sa-i caute la ultima frontiera al lumii !!!

 

Multi credeau ca Arizona este locul unde ti se pierde urma si s-au pacalit amarnic :)

La Montreal in port am vazut o poza "sexy", reclama un local de noapte cu striperi. O fata in jeans lung si pulover de lana doar a ridicat de o palma peste brau puloverul si avea o mutrisoara de aia ghidata!!! I s-a vazut buricul si urca spre Nord!!! Era sa mor de ras, dar mi-a explicat un alt turist ca acolo e mare senzatie si asta in lunile de iarna cand estuarul raului Sfantu Laurentiu care-i cat o lume!!! ingheata, vantul arctic sufla cu 100 de km pe ora si zapada cade cu fulgi cat o clatita, etc. si iarna tine 10 luni din an !!!

 

bai dar desteapta esti bai olguto fata babei, tare desteapta si inteligenta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu unul daca merg la un bar unde sunt astfel de dansatoare, fii sigura ca nu ma intereseaza cat de bine danseaza respectivele...

de fapt, de ce nu-i propui tu direct un dans pentru tine ? :flowers: ce tot o iei pe ocolite :crazy:

 

Eu iti recomand sa incerci in Japonia.Am 2 cunostinte care au incercat acolo si se pare ca le-a mers doar cu dansul.

dar experienta TA ce spune ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce parere aveti fetelor despre treaba asta? am foarte multe cunostinte care au plecat prin diferite firme in strainatate ca dansatoare,au preferat asta decat sa stea si sa lucreze aici pt un salariu de nimic..ma bate si pe mine gandul...voi ati fost plecate...imi poate spune cineva cum este si prin ce firma pot pleca?

 

 

Sincer parerile sunt impartite!! Nu da crezare la vorbele spuse in vant si la cei care vorbesc din auzite. Tu vei putea da detalii atunci cand vezi cu ochii tai. Lucrul in club nu e f usor dar e banos, depinde si ce club si tara alegi!

post-84825-1212510176_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
povesti...povesti...

 

acum depinde ce fel de dans practici...daca practici dans de societate sau balet, prietenele au avut dreptate.

daca vrei sa dansezi in baruri de noapte...atunci e musai sa mai faci si altceva, daca vrei sa faci bani...daca nu o sa vii acasa.

 

eu unul daca merg la un bar unde sunt astfel de dansatoare, fii sigura ca nu ma intereseaza cat de bine danseaza respectivele...

 

Perversule. Si eu care te credeam baiat cuminte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×