Sari la conținut
Forum Roportal
Dana1988ro

Dansatoare in strainatate?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce parere aveti fetelor despre treaba asta? am foarte multe cunostinte care au plecat prin diferite firme in strainatate ca dansatoare,au preferat asta decat sa stea si sa lucreze aici pt un salariu de nimic..ma bate si pe mine gandul...voi ati fost plecate...imi poate spune cineva cum este si prin ce firma pot pleca?

 

Am cunoscut doua dansatoare in cluburi de noapte, una din Scotia si alta din Anglia, si cunoscandu-le destul de bine, pot sa spun ca prejudecatile in legatura cu ceea ce fac ele sunt neintmeiate. Nu sunt prostituate; cluburile in care lucreaza concediaza fetele daca sunt prinse targuindu-se pentru sex. Dar asta e doar situatia de aici. Nu as sfatui pe nimeni, niciodata, sa aiba incredere in cineva care aduce fete din Romania pentru a fi "dansatoare" altundeva. Ca de multe ori...

Daca emigrati pe ont propriu si vreti sa alegeti aceasta cale, in UK de exemplu, se poate face, fara griji ca veti fi abuzate, dar trebuie sa stii unde sa te duci. Prin "firma" n-as avea incredere niciodata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am zis: anul asta va fi zăbestinmailaif.

Vreau sa invat di toati.

Including secs si frecuş la bara :blink: .

Locatia nu conteaza.

In plus, mi-am propus sa-i accept pă ceilalti cu bune si cu rele :blink:.

 

 

Poate in secs ai avansat ... dar sa-i accepti pe altiii ... mai ai de lucrat pe acest topic!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce parere aveti fetelor despre treaba asta? am foarte multe cunostinte care au plecat prin diferite firme in strainatate ca dansatoare,au preferat asta decat sa stea si sa lucreze aici pt un salariu de nimic..ma bate si pe mine gandul...voi ati fost plecate...imi poate spune cineva cum este si prin ce firma pot pleca?

buna, stiu ca ai pus topicul acum multa vreme dar aceasi intrebare o am si eu si as vrea sa stiu daca ai gasit pina la urma pe cineva de incredere...te rog sa imi raspunzi daca ai fost inafara ca dansatoare si ai gasit pe cineva serios..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

discutiile au fost destul de aprinse pe tema asta insa, eu detin un bar in cipru deci va pot spune cam cum stau lucrurile la mine in bar.

 

Fetele vin sa se distreze si sa faca bani in acelasi timp ptr o peroada de 3 luni de zile (ptr ca atat e contractu) intr-o insula frumoasa.Salariu incepe de la 45 de euro pe seara si poate ajunge si la 60 de euro asta in afara de consumatie care se plateste 2 euro pe o bautura. De dansat nu se danseaza la bara noi avem un sow foarte dragut , toate fetele invata aceeasi corgrafie si toate danseaza in acelasi timp pret de 50 de secunde.Avem o alarma la fiecare 40 de minute cand fetele aud alarma se ridica de oriunde ar sta si incepe sow.

 

Stiu ca sau auzit foarte multe lucruri urate despre cipru , dar va spun un lucru nnu crede-ti tot ce auziti. Fetele de la mine din bar nu ies afara cu clienti ptr bani. Vin ptr o perioada scurta sa se distreze si sa faca bani e simplu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salariu incepe de la 45 de euro pe seara si poate ajunge si la 60 de euro asta in afara de consumatie care se plateste 2 euro pe o bautura.

 

 

Asa de saracacios sint platite dansatoarele??? nici pe ora n-as accepta asta!!! cum poate sa traiasca din acei bani???

ca nu alcoolul e important care nu mi se pare ieftin deloc!!! in comparatie cu plata fetelor numai!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa de saracacios sint platite dansatoarele??? nici pe ora n-as accepta asta!!! cum poate sa traiasca din acei bani???

ca nu alcoolul e important care nu mi se pare ieftin deloc!!! in comparatie cu plata fetelor numai!!!!

 

 

Daca esti dansatoare profesionosta poti cere si 5000 pe luna (cine iti da asta-i partea adoua) insa fetele care lucreaza la mine in bar nu sunt dansatoare au un show de 40 de secunde o coregrafie super simpla. Fetele se bazeaza mai mult pe consumatie daca faci o socoteala 45 ori 6 zile pe saptamana sunt 270 pe saptamana , pe luna sunt 1080 bani cash in mana ta plus banii de pe consumatie 2 euro la fiecare pahar.

 

 

 

fetele ajung sa faca pe luna 1500-2000 de euro daca tie ti se pare putin .....no coment......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Păi, pentru 5000 de euro pe lună (ce 5000... şi 3000 să fie!), mă duc şi eu. Se oferă cumva locuri de muncă prin barurile de noapte din Amsterdam? Desigur,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fetele de la mine din bar nu ies afara cu clienti ptr bani.

De unde stii? Le controlezi in timpul liber?

 

plus banii de pe consumatie 2 euro la fiecare pahar.

Presupun ca au o toleranta extrem de buna la alcool.Deci nu sunt dansatoare profesioniste insa sunt bautoare profesioniste :roll:

 

fetele ajung sa faca pe luna 1500-2000 de euro daca tie ti se pare putin .....no coment......

Chiar deloc putin pentru dat din buci.Arzo focu facultate ca nu se merita.Of ca nu ma facu mamuca mai artistica...presupun ca de asta e nevoie nu? :close:

Editat de Nahreen

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fetele ajung sa faca pe luna 1500-2000 de euro daca tie ti se pare putin ... no coment ...

 

N-am stiut ca asa de ieftin se platesc aceste servicii ca mi se pare putin cand corpul se vinde.

Ca fetele nu se duc niciunde cu clientii, da-mi voie sa nu te cred.

Cat despre Cipru ... e interesant, pana sa iasa romanii in lume, nu se presupunea asa ceva despre nici o tara!!!

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×