Sari la conținut
Forum Roportal
Dana1988ro

Dansatoare in strainatate?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce parere aveti fetelor despre treaba asta? am foarte multe cunostinte care au plecat prin diferite firme in strainatate ca dansatoare,au preferat asta decat sa stea si sa lucreze aici pt un salariu de nimic..ma bate si pe mine gandul...voi ati fost plecate...imi poate spune cineva cum este si prin ce firma pot pleca?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce parere aveti fetelor despre treaba asta? am foarte multe cunostinte care au plecat prin diferite firme in strainatate ca dansatoare,au preferat asta decat sa stea si sa lucreze aici pt un salariu de nimic..ma bate si pe mine gandul...voi ati fost plecate...imi poate spune cineva cum este si prin ce firma pot pleca?

Daca te simti in stare sa oferi si alte servicii pe langa cele de dansatoare poti sa pleci, daca nu, eu zic sa ramai.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca te simti in stare sa oferi si alte servicii pe langa cele de dansatoare poti sa pleci, daca nu, eu zic sa ramai.

tu de unde stii ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca postarea lui lauraven e extrem de adevarata !

Fii atenta la ce te bagi, dansurile s-ar putea sa fie in pauze !

Multa intelepciune si noroc

 

:huh:

Editat de Saharian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca stiu foarte bine de ce e vorba si la ce se baga.:sorry:

cred...

 

 

Cred ca postarea lui lauraven e extrem de adevarata !

Fii atenta la ce te bagi, dansurile s-ar putea sa fie in pauze !

Multa intelepciune si noroc

 

:resent:

hehehehe

 

 

lui lauraven, este ? :huh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca postarea lui lauraven e extrem de adevarata !

Fii atenta la ce te bagi, dansurile s-ar putea sa fie in pauze !

Multa intelepciune si noroc

 

:huh:

Pai tocmai de aceea intreb..fiindca am prietene care stiu sigur ca nu au facut altceva decat dans fiindca am incrdere in ele ,imi ziceau ca daca pleci printr-o agentie acreditata si pleci cu contract de munca e superok..Probabil ca depinde prin cine pleci si in ce tari de aceea vroiam sa stiu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai tocmai de aceea intreb..fiindca am prietene care stiu sigur ca nu au facut altceva decat dans fiindca am incrdere in ele ,imi ziceau ca daca pleci printr-o agentie acreditata si pleci cu contract de munca e superok..Probabil ca depinde prin cine pleci si in ce tari de aceea vroiam sa stiu...

chiar...

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai tocmai de aceea intreb..fiindca am prietene care stiu sigur ca nu au facut altceva decat dans fiindca am incrdere in ele ,imi ziceau ca daca pleci printr-o agentie acreditata si pleci cu contract de munca e superok..Probabil ca depinde prin cine pleci si in ce tari de aceea vroiam sa stiu...

 

 

povesti...povesti...

 

acum depinde ce fel de dans practici...daca practici dans de societate sau balet, prietenele au avut dreptate.

daca vrei sa dansezi in baruri de noapte...atunci e musai sa mai faci si altceva, daca vrei sa faci bani...daca nu o sa vii acasa.

 

eu unul daca merg la un bar unde sunt astfel de dansatoare, fii sigura ca nu ma intereseaza cat de bine danseaza respectivele...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tu de unde stii ?

am tras cu urechea :resent:

 

eu cred ca stiu foarte bine de ce e vorba si la ce se baga.:sorry:

cred...

hehehehe

lui lauraven, este ? :huh:

lui lauraven e prea tarziu :angry:

 

chiar...

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×