Sari la conținut
Forum Roportal
Mamaitza

Eruditii muncitori din Irak

Postări Recomandate

Da` tu de ce te-ai intalnit cu el mamaitza ?

-am citit pe undeva ca esti jurnalista.

Nu m-am intalnit din motivele pe care le intuiesc in mintea ta, eram la masa mai multe persoane, eu, doua cunostinte si niste cunostinte ale acestora cu alte cunostinte ale lor. Tocmai de aceea nu mai pot repera cu cine a venit individul si cine il cunoaste, prin urmare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu m-am intalnit din motivele pe care le intuiesc in mintea ta, eram la masa mai multe persoane, eu, doua cunostinte si niste cunostinte ale acestora cu alte cunostinte ale lor. Tocmai de aceea nu mai pot repera cu cine a venit individul si cine il cunoaste, prin urmare.

 

Interesant ce spui.

N-am urmarit in presa faza cu "ei"...

Totusi nu cumpar nimic deocamdat`.

Editat de mareexecutor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Interesant ce spui.

N-am urmarit in presa faza cu "ei"...

Totusi nu cumpar nimic deocamdat`.

Nici nu trebuie. E plina lumea de carcotasi, pentru ei traiesc forumurile, in principal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt atate intrebari fara raspuns in Romania, sau cu raspunsuri de parca noi am fi idioti

si poate era tamplar la Baneasa

..mai mult ca sigur la Baneasa .. :roll:

Editat de laurent-III-rd

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ă ?! Adică`s io un carcotas ?!

Nu-s prcatic.

Da` are mai putina importanta.... exact cam cat are daca tipii aia doi din Irak "spionau" chipurile intr-o baza americana (care peste 2-6 luni poate se si desfinteaza) pentru noi-adica statul roman, pt o terta putere (poate rusii) sau faceau doar o simpla prestare de servicii pt ceva şefuc din serviciliile noastre foarte secrete-asta in cazul in care-s "spioni".

Sau, la urma urmei poate au fost prinsi doar furand. Cinstit, rom

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
."Subiectu`" ca subiect de presa poate fi interesant, ca fapt in sine nu are prea multa importanta

E interesant ce este dedesubt. In lumea presei...incepi sa te deformezi....gandesti altfel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×