Sari la conținut
Forum Roportal
Mamaitza

Eruditii muncitori din Irak

Postări Recomandate

Nu pot sa cred ce tamplar cult...sunt curioasa daca e tamplar bun, ca orator bun am vazut ca este. Oare ce mister politic se ascunde aici? Il cunoaste cineva pe Adrian Ganceanu asta, ca eu tare am impresia ca l-am cunoscut in Bucuresti in luna octombrie si zicea ca il cheama Liviu Mihailescu...dar...am verificat atunci si nu era asa, cand i-am spus ca am verificat a turbat si nu a mai stat de vorba cu mine. Sunt aproape sigura ca el este. Si daca e asa, asta ar explica multe. Sau mai rau ar ridica semne de intrebare. Mentionez ca nu voia sa iasa decat noaptea, umbla foarte neingrijit si nebarbierit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, il stiu..daca pot sa zic asa. Imi e ruda mai indepartata si nu am prea tinut legatura cu el. Parintii au zis ca intr-adevar e tamplar de meserie, dar de vreo 15 ani a lucrat prin strainatate (nu stiu exact ce anume). Nu vad de ce pare atat de suspect faptul ca e un om cult. Aceste calitati nu tin neaparat de meserie pe care o ai sau nu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, il stiu..daca pot sa zic asa. Imi e ruda mai indepartata si nu am prea tinut legatura cu el. Parintii au zis ca intr-adevar e tamplar de meserie, dar de vreo 15 ani a lucrat prin strainatate (nu stiu exact ce anume). Nu vad de ce pare atat de suspect faptul ca e un om cult. Aceste calitati nu tin neaparat de meserie pe care o ai sau nu.

ba tin..ca are un limbaj prea elevat, pentru cineva care se declara a fi un simplu tamplar ..Asta nu inseamna ca nu poate lucra pentru Serviciile Secrete ..,fiindca asta se insinueaza .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, il stiu..daca pot sa zic asa. Imi e ruda mai indepartata si nu am prea tinut legatura cu el. Parintii au zis ca intr-adevar e tamplar de meserie, dar de vreo 15 ani a lucrat prin strainatate (nu stiu exact ce anume). Nu vad de ce pare atat de suspect faptul ca e un om cult. Aceste calitati nu tin neaparat de meserie pe care o ai sau nu.

Nu de asta e vorba, ci de faptul ca nu se afla inca din luna mai la munca in Irak, asa cum s-a spus si cum s-a declarat. Sigur ca poate fi tamplar cultivat, dar ce cauta la Bucuresti in luna octombrie? Si de ce s-a prezentat cu alt nume? Si de ce nu voia sa iasa din barlog decat pe intuneric? Si de ce umbla imbracat foarte saracacios, desi susrinea ca are foooooaaaaarte multi bani? Si cand e nascut, stii cumva?

Editat de Mamaitza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ba tin..ca are un limbaj prea elevat, pentru cineva care se declara a fi un simplu tamplar ..Asta nu inseamna ca nu poate lucra pentru Serviciile Secrete ..,fiindca asta se insinueaza .

Mai lipseşte să mai intre şi pe forum :nep:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai i-a distrus presa cariera bietului timplar erudit :nep:

 

 

:flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tocmai i-a distrus presa cariera bietului timplar erudit :resent:

:sorry:

 

Bai ,fratilor si surorilor si Iisus Christos a fost tamplar! :huh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa cred ce se petrece! Ce minciuni ni se spun si cum trebuie sa le inghitim...vorbesc cat se poate de serios. Am stat cu omul asta la aceeasi masa in luna octombrie. Si cica ei sunt in Irak din luna mai. Eu nu am fost acolo, masa aia era in Bucuresti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×