Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

mergi cu masina.in spatele tau vine unuragan.treci pe langa o stati de autobus.acolo se afla:o batrana bolnava, prietenul/a tau cel mai bun si femeia/barbatul visurilor tale.masina are 2 llocuri.poti sa iei o singura persoana.pe cine iei cu tine??????

 

prietenul cel mai bun..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ii pun sa traga la sorti... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mergi cu masina.in spatele tau vine unuragan.treci pe langa o stati de autobus.acolo se afla:o batrana bolnava, prietenul/a tau cel mai bun si femeia/barbatul visurilor tale.masina are 2 llocuri.poti sa iei o singura persoana.pe cine iei cu tine??????

evident pe batrana ...

de ce ?

pai ... 1. asa mai fac si eu o fapta buna

2. prietenul ala bunul ... sigur ma va dezamagi odata si-odata .

3. femeia visurilor = fata morgana

 

capisci, da ? :flowers:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

barbatul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E bune intrebarea, dar e inspirata dintr-un test.Raspunsul corect cred ca a fost dat de un singur concurent si era ceva de genul. I-as da cheile celui mai bun prieten/celei mai bune prietene pentru a duce batrana la spital ( deci 2 oameni in masina ) si as ramane cu femeia/barbatul visurilor mele pentru ca nu ni se poate intampla nimic. ( cuplu ideatic, blah-blah... ).

In realitate: As lua pe cel care face plinul la masina :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mergi cu masina.in spatele tau vine unuragan.treci pe langa o stati de autobus.acolo se afla:o batrana bolnava, prietenul/a tau cel mai bun si femeia/barbatul visurilor tale.masina are 2 llocuri.poti sa iei o singura persoana.pe cine iei cu tine??????

 

Am auzit asta o data dar intrebarea era "Ce vei face in aceasta situatie?" iar raspunsul " Dai masina prietenului sa o duca pe batrinica de acolo iar tu ramai cu femeia visurilor. :P

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

barbatul visurilor e mereu un mitocan(pt k e barbatul visurilor mai multor femei,asadar k sa-si preamareasca egoul,o sa treaca pe la toate sa-si confirme in primul rand lui,perfectiunea) prietenii mereu te tradeaza,asa k o iau p batrana.macar o sa am ce invata,si de la cine invata

Editat de atrofiata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×