Sari la conținut
Forum Roportal
gabimok

Sforaitul

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am auzit de tot felul de medicamente miracol,dar pana la urma multi recomanda operatia.De excizia cu laser ce stiti?

Alte medicamente,metode,daca s-a operat cineva...?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am auzit de tot felul de medicamente miracol,dar pana la urma multi recomanda operatia.De excizia cu laser ce stiti?

Alte medicamente,metode,daca s-a operat cineva...?

Mai simplu, un carlig in nas si respiri pe gura! :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fara suparare....eu din disperarae, nu cu mult timp in urma am tras perina de sub capul celui care sforaia.

 

Crede-ma...a avut efect!!!!!!!!!!! :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

DE SFORAIT POTI SCAPA SIMPLU,FOLOSIND UN MIC APARAT CARE PRINTRE CELE 20 DE PROGRAME DE TRATAMENT PE CARE LE ARE,EXISTA UNA SPECIALA PT SFORAIT.FUNCTIONEAZA PERFECT!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca pare amuzant, dar am o problema, care pe mine sincer sa fiu nu ma deranjeaza, dar pe colegii mei de camera da. Se pare ca sforai, si sforai prea tare. Ei mi`au sugerat sa ma duc la medic sa`mi fac o operatie de polipi!? M`am gandit ca ar fi bine mai intai sa cer ajutor aici. Din cate am inteles e putin dureroasa. Sau poate cunoaste cineva ceva, un tratament pe care as putea sa`l iau? Multumesc anticipat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am facut operatie de polipi.

Nu te doare nimic si nu e o interventie grea.

O poti face fara probleme, dupa operatie nu o sa ai voie sa mananci anumite mancaruri ptr o perioada destul de scurta de timp

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu ca pare amuzant, dar am o problema, care pe mine sincer sa fiu nu ma deranjeaza, dar pe colegii mei de camera da. Se pare ca sforai, si sforai prea tare. Ei mi`au sugerat sa ma duc la medic sa`mi fac o operatie de polipi!? M`am gandit ca ar fi bine mai intai sa cer ajutor aici. Din cate am inteles e putin dureroasa. Sau poate cunoaste cineva ceva, un tratament pe care as putea sa`l iau? Multumesc anticipat.

 

 

E periculos sa nu te operezi ! polipii pot afecta auzul si chiar sistemul nervos.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine m-a operat de 3 ori pentru polipi si tot nu cred ca mi-a trecut... Ar trebui sa mai trec pe la medic, cand ma intorc in Ro....

 

Nu a durut a 3-a oara, operatia in sine, da cand te trezesti si iti trece anestezicul, doare rau...

A 2-a oara a durut f rau, au facut-o cu anestezic local, eram treaz....

Prima data, eram prea mic sa imi mai amintesc.

Editat de Anonymus Kline

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×