Sari la conținut
Forum Roportal
eu_danutz

buna..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salut..am 13 ani .. sunt nou pe forum .. de pe la varsta de 12 ani au inceput sa imi placa baietii .. nuj dc .. dar mi se pareau mai atractivi decat fetele ... am intretinut chiar si relatii sexuale cu unul .. e bine ce am facut ? :blink: :hi: .. sper sa nu radeti .. astept sfaturi .. multumesc..

..pai da-ne mai multe detali ..ce anume ai facut ,relatiile sexuale se pot intretine in multe moduri.

Asadar ..iti pot place baieti sub multe forme . ..

Iar daca este bine sau rau ..este ceva relativ.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
leas spune .. dar nu vam zis si jumatea cealalta a povestii :blink: am si prietena :hi: :blink: ce ma fac ?? :crazy: :D

alege prietena! :D daca o alegi doar pe ea poate vei afla raspunsul la intrebarea ta! iti vei da seama ce e cu tine!!!

Editat de shadow_silence

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am sa incerc sa va spun ... am sa va comunic rezultatul ... :hi:
alege prietena! :blink: daca o alegi doar pe ea poate vei afla raspunsul la intrebarea ta! iti vei da seama ce e cu tine!!!

alege-i pe amandoi... :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..pai da-ne mai multe detali ..ce anume ai facut ,relatiile sexuale se pot intretine in multe moduri.

Asadar ..iti pot place baieti sub multe forme . ..

Iar daca este bine sau rau ..este ceva relativ.

pai ... mie cam rusine sa spun in ce mod .. :blink: ... laurent ... oi fi eu mai mic da doar nu am innebunit d tot :hi: :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai ... mie cam rusine sa spun in ce mod .. :tease: ... laurent ... oi fi eu mai mic da doar nu am innebunit d tot :tease: :yahoo:

consulta un psiholog ... nu lasa toate lucrurile astea sa te marcheze ... numai cineva avizat iti poate da un raspuns corect si te poate ajuta sa iti dai seama de problemele cu care te confrunti ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
consulta un psiholog ... nu lasa toate lucrurile astea sa te marcheze ... numai cineva avizat iti poate da un raspuns corect si te poate ajuta sa iti dai seama de problemele cu care te confrunti ....

stiu ca asta ar trebui sa fac ... dar mie rusine .. :tease: :tease: ... f rusine ... :yahoo: :crazy: . puiu sigur ca sunt baiat .. nu iti mai bate joc de mine ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stiu ca asta ar trebui sa fac ... dar mie rusine .. :tease: :tease: ... f rusine ... :yahoo: :crazy: . puiu sigur ca sunt baiat .. nu iti mai bate joc de mine ..

daca numai rusinea este la mijloc .. ar trebui sa nu iti pese si sa mergi ... daca ai posibilitatea sa vezi un psiholog ar trebui sa mergi cat mai repede ... trebuie sa vorbesti cu cineva despre problema asta :crazy: .. eu te vad deschis .. alcineva in locul tau nu ar fii postat nici pe un forum de rusine .. chiar si daca esti anonim acest lucru te inhiba destul de tare ca sa nu reusesti sa comunici ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stiu ca asta ar trebui sa fac ... dar mie rusine .. :tease: :tease: ... f rusine ... :yahoo: :crazy: . puiu sigur ca sunt baiat .. nu iti mai bate joc de mine ..

 

uite...eu nu vad nimic rusinos in asta. Mi se pare ceva normal la urma urmei ca alti oameni sa aiba alte inclinatii ca marea majoritate. Cine face incadrarea "normal" si "anormal"?? Oamenii, nu? Nu te mai lua dupa ce ai vazut/auzit la adresa altora care simt ceea ce simti. Ia'ti inima in dinti si vorbeste cu cineva. Te vei lamuri, si macar stii cum stai. Bafta!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×