Sari la conținut
Forum Roportal
eu_danutz

buna..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salut..am 13 ani .. sunt nou pe forum .. de pe la varsta de 12 ani au inceput sa imi placa baietii .. nuj dc .. dar mi se pareau mai atractivi decat fetele ... am intretinut chiar si relatii sexuale cu unul .. e bine ce am facut ? :crazy: :huh: .. sper sa nu radeti .. astept sfaturi .. multumesc..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai... tu ce crezi , e bine ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Activ sau pasiv?

Iti recomand sa te documentezi in privinta problemelor de disfunctie sexuala ce pot aparea daca iti incepi viata sexuala inainte de maturitate.

E riscul tau si s-ar putea sa-ti para rau mai tarziu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut..am 13 ani .. sunt nou pe forum .. de pe la varsta de 12 ani au inceput sa imi placa baietii .. nuj dc .. dar mi se pareau mai atractivi decat fetele ... am intretinut chiar si relatii sexuale cu unul .. e bine ce am facut ? :crazy: :huh: .. sper sa nu radeti .. astept sfaturi .. multumesc..

pai... nu prea e normal ce ti s-a intamplat, ce ti se intampla! si chiar daca accepti ideea de homosexualitate, ceea ce mi-ar parea bine sa nu fii, e prea devreme sa iti incepi viata sexuala, la 13 ani!

nu cred ca e nimic de ras dar, sincer, nici nu stiu ce sfat sa-ti dau... poate ar fi bine sa discuti cu cineva foarte apropiat tie, o ruda, poate chiar mama sau tata... succes!

Editat de shadow_silence

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as vorbi cu ei .. dar mie rusine .. cum ar reactiona .. ? :blink: :hi:

mdea, nasol moment, insa trebuia sa-ti fi pus intrebarea asta inainte ... .

oricum, indiferent de ceea ce esti ... vei ramane pururi copilul lor, asa ca ... vorbeste cu ei ! :blink:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×