Sari la conținut
Forum Roportal
Ivanna

Ati accepta o aventura secreta?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu ca ar conta, fiindca persoanele nu se cunosc, insa prietenul este genul pe care il cunosti de multi ani, stie tot despre tine si stii tot despre el. deci o astfel de discutie ar ramane privata fara doar si poate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

NU, bineinteles ca nu. Adevaratul orgasm?! Gimme a break, eu si cu prietenul meu suntem la fel de pasionali. Goluri in relatie? Nu, asa ceva nu exista si nici nu vor exista. Iar eu iubesc prea mult si nu am chef sa tradez. Nici nu am curiozitati.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, bineinteles. Numai ca e atat de secreta ca nici eu nu stiu de ea. Dar astept sa mi se dezvaluie. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Azi e mai greu cu secretele, doar eu n-am Celular pe Terra, ca ala stie unde te aventuriezi dar si cu cine :lol2: 

Deci atentie la detalii se opreste telefonul sa fie mort si undeva ascuns sau uitat, in coteul cainelui din curte de exemplu ca altfel o sa urle cate din fiecare exercitiu ai facut. 

Un hot s-a dus sa fure pachete livrate de la Amazon din fata casei si avea Celularul ON ...  Casa avea camera si imediat a fost identificat hotul.

Omul meu e nervos de multe ori ca de ce stie ala toate alea celularul!!!  desi eu nici nu merg aproape de aparatul lui.  

Cu ani in urma s-a dus de urgenta undeva in California dupa o saptamana de munca grea si-mi trimite o poza cu una intr-un restaurant, luat de chelnerita si ma intreaba ce sa-mi aduca de acolo ... era o cunostinta foarte veche, din Europa il cunostea ... si din astea accidente dar i-am spus location-ul unde va fi cremat, am primit si reducere ca vine acasa plic cu reclamarea serviciilor cand se apropie timpul Image result for emoji+cand+se+apropie+timpul  ... Cred ca spitalele au legatura cu aceste firme, ca pe numele meu n-a venit nimic dupa operatie doar dupa al lui. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×