Sari la conținut
Forum Roportal
Knut

Credeti in vraci?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am niste probleme cu un genunchi de cand am avut un accident la ski. Dupa raze, echograf, tratamente peste tratamente, zilnic bicicleta medicinala, medicii au ajuns la o concluzie: genunchiul e sanatos. Dar eu nu-l simt asa, cateodata ma doare de nu pot sa calc pe el. saptamana trecuta am fost la un vraci renumit, care mi-a pus tendoanele la loc, zice el, ca erau incalecate.

Ce parere aveti despre astfel de oameni, care practica medicina neconventionala? Ati intalnit astfel de oameni?

Editat de copilul muntilor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am niste probleme cu un genunchi de cand am avut un accident la ski. Dupa raze, echograf, tratamente peste tratamente, zilnic bicicleta medicinala, medicii au ajuns la o concluzie: genunchiul e sanatos. Dar eu nu-l simt asa, cateodata ma doare de nu pot sa calc pe el. saptamana trecuta am fost la un vraci renumit, care mi-a pus tendoanele la loc, zice el, ca erau incalecate.

Ce parere aveti despre astfel de oameni, care practica medicina neconventionala? Ati intalnit astfel de oameni?

Am intalnit si am fost multumita de rezultat. Am avut probleme cu glezna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

idem. dupa ce mi-am rupt piciorul urat si mi-au pus de 3 ori ghipsul gresit (in copilarie, aveam vreo 4 ani), m-au dus ai mei la un fel de vraci. daca nu era el astazi eu eram handicapata fizic,se constatase ca deja aveam un picior mai scurt si unul mai lung dupa distractia cu ghipsul si ai mei imi spun ca urlam de durere.

acelasi vraci i-a "reparat" glezna tatei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In vraci,da;cu conditia sa fie vraci si nu sarlatani! Vracii, isi cunosc "meseria" mai bine decit doctorii!

Pe mine,o babuta de la "Dilga" m-a scapat de doua luni de ghips,in citeva secunde!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×