Sari la conținut
Forum Roportal
umbrella

Ignore - Yahoo Messenger

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Deobicei folosesti programele/site-urile de spionat si vezi daca e online, nu pe invisible. Daca e, ai 2 variante: te-a pus pe permanent offline sau ti-a dat ignore

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doar daca te uiti la ceas :senile:

Eventual te uiti in arhiva sa vezi cand schimbat ultimele mesaje cu persoana respectiva si aproximezi in functie de asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu o intrebare daca i-am dat ignore cuiva pot sa vad data si ora cand i-am dat ignore?

da !

 

cu conditia sa faci o poza !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
faza asta cu stersul id-ului propriu din lista altei persoane e .. legala? 8)

 

Legal este orice care nu este sanctionat prin lege. In cazul asta, nu exista lege care sa ma opreasca sa sterg id-ul MEU din lista altuia. Pentru ca este AL MEU.

 

 

 

Teoretic da.. programu' e freeware din cate stiu eu. Si in plus, la cate spamm-uri si alte chestii sunt pe mess, programul asta nu face nimic rau.

 

...si la cate crime sunt pe lume, un viol mic nu strica din cand in cand, nu ? Dubioasa gandire ai... "la cat rau este, hai sa mai facem". Sper ca e doar o problema de exprimare !

 

 

 

da, nu stiu...

eu bag faza asta cu lista de contacte la categoria spatiu privat, si daca cineva se baga in spatiul meu privat sa stearga un contact (care e o informatie ce imi apartine), ma gandesc ca imi incalca niste drepturi.

Habar n-am, poate gresesc, dar eu asa interpretez. :|

 

Pai si ID-ul meu, nu e AL MEU ? Cum poti tu sa detii ceva care este AL MEU si tot tu sa te oftici cand nu-l mai ai ? Nici nu vreau sa ma ramific de aici...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×