Sari la conținut
Forum Roportal
maybe

A murit whishmaster...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

vestea am primit-o ca pe un ciiocan in frunte.nu stiu incerc sa ma adun putin... refuz sa cred.e imposibil.. am vbit cu el la tf acum o saptamana.. era tipul omului pe care il puteai intreba orice si nu iti raspundea cu nu stiu. era unul dintre dictionarele sufletului meu..... nu pot sa cred ... avea doar 24 de ani. sa-a inecat in timp ce manca si ...nununjuuunjuuuuuuuu....imi vine sa uirlu....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..............

condoleante!

 

Aproape ca nu-mi vine sa cred. Daca este o gluma nu-i una prea reusita!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi este prieten nu de mult timp. cam de un an. dar a fost unul dintre oamenii cheie asa cum ii numesc eu pe cei care apar pentru fff putin timp in viata mea au un efect puternic... si dispar de parca nu ar fi fost. moartea lui ma face sa ma simt vinovat,pentru ca toti apropiatii pe care i-am avut pana acum ori au murit ori au plecat in lume si nu am mai dat de ei .... nu stiu ... ceea ce mi se intampla acum imi demonstreaza ca sunt un monstru si .... imi intareste ideea ca nu merita sa ma mai atasez de cineva in felul in care am facut-o pana acum .... pentru ca le fac rau fara sa vreau nu stiu cum am sa ma mai descurc in continuare... nu sunt multi cei care ma inteleg... probabil vbesc prostii acum....dar sunt atat de irascibil incat ma enerveaza tot......uraassssc tot ... poate asa nu are sa mai moara nimeni............

 

nu e o gluma .....chiar nu imi arde

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare foarte rau.

 

Imi inchipui cam in ce stare esti. Si stiu ca este foarte greu sa pierzi pe cineva apropiat. Ai avut ghinionul sa pierzi mai multe fiinte apropiate, asta nu inseamna ca trebuie sa te invinovatesti pentru aceasta pierdere.

 

Daca te putem ajuta cu ceva...

 

Inca o data, imi pare nespus de rau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

simt un nod in gat. nu pot sa cred.nu e din oras cu mine...am fost azi acolo si inca era la morga....cum mahhh .... sa te lupti cu tot sa iti demonstrezi ca poti sa depasesti orice.... si sa te ineci in timpo ce mananci..........eu nu pot sa cred.......cine face regulile astea .....nu se poate

 

si avea doar 23 de ani si 8 luni. era un tip enigmatic,super-inteligent,constiincios, care privea viata dincolo de limite.....si caruia nu ii placea sa fie laudat, din respect pentru el nu am sa mai zic cuvinte mari la adresa lui.....credeti-ma sunt absolut sincer nu mint.... a murit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Condoleante.

Nu am cuvinte.De obicei oamenii adevarati au morti stupide.

Aceasta este viata,si nu noi hotaram cat stam pe aici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi inchipui ce greu trebuie sa-ti fie. Sincer imi pare nespus de rau. nici nu stiu ce sa mai scriu. Fii tare! Scuza-ma ca am banuit ca ar fi vreo gluma.

Ce accident stupid! In orice caz nu te invinui, nu e corect. Eu sunt alaturi de tine. Putem oare sa facem ceva, noi cei de pe forum?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am ramas socat , nu mi-a fost dat sa mai citesc un astfel de topic pe vreun forum vreodata... Daca asa sa-a intamplat e trist. Insa Dumnezeu are cate un destin pregatit pentru fiecare dintre noi, destin pe care nu prea putem sa il schimbam vreodata. Nu la-am cunoscut niciodata personal, probabil ca nici nu la-as fi cunoscut in viitor, dar tin sa aduc si eu condoleantele mele , chiar daca poate ele nu inseamna mare lucru... Odihneasca-se in pace ! Sufletul lui va fi alaturi de ingeri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate, indiferent ce vom spune sau face noi nu avem cum sa-la aducem inapoi.

Sincere condoleante.

Maybe nu ai de ce sa te simti vinovat. Nu exista nici o legatura intre prietenia voastra si trecerea lui pe "taramaul lipsit de griji".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Desi nu-la cunosc personal, vestea asta m-a cutremurat! Imi placea stilul lui de a scrie... gandea inainte! A fost o parte din sufletul forumului :o: !

Acum imi rasuna in timpane Eric Clapton - Tears In Heaven... trist song :o: !

Dumnezeu sa-la ierte!

Editat de Baby_Blue

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×