Sari la conținut
Forum Roportal
browneyedvoice

Cum ajunge iubita sotie ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

tocmai asta ...nu-i tii legati!

 

le oferi toata iubirea si confortul de care esti capabila si nu-i scoti ochii pt asta ... dac e barbat ca lumea va aprecia si va sta langa tine daca nu ... la revedere drum bun

 

nu exista retete de tinu tbarbatii acasa, exista doar comunicare si efort de a emntine armonia din partea ambilor de preferat

 

il hranesti bine, il sexezi bine si ... un sut in popou si du-te ...sigur se va reintoarce iar si iar la tine si numai la tine...:crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As vrea si eu sa aflu raspunsul la intrebarea asta.. Daca nimic nu mai merge si eu sunt cea care iau hotararea sa dezleg calul de la gard, el de ce se opune? L-am intrebat si nu mi-a dat nici un raspuns. Nu prea cred ca e vorba de simtul posesiunii... Habar n-am daca are de-a face cu zodia, el e leu... Stiu, leul, bla bla. Dar.... de ce?!!

 

Nu stiu in ce masura conteaza zodia, dar eu zic sa mai insisti cu intrebarile. E o chestie care va priveste in egala masura pe amandoi deci e dreptul tau sa stii, nu?

 

tocmai asta ...nu-i tii legati!

 

le oferi toata iubirea si confortul de care esti capabila si nu-i scoti ochii pt asta ... dac e barbat ca lumea va aprecia si va sta langa tine daca nu ... la revedere drum bun

 

nu exista retete de tinu tbarbatii acasa, exista doar comunicare si efort de a emntine armonia din partea ambilor de preferat

 

il hranesti bine, il sexezi bine si ... un sut in popou si du-te ...sigur se va reintoarce iar si iar la tine si numai la tine...:crazy:

 

Nu sunt de acord cu zicala "dragostea trece prin stomac". Exista cazuri in care se intoarce (sau nu pleaca deloc) fara sa-i fie satisfacuta aceasta nevoie primara de hrana. El acasa n-are o gospodina, are o visatoare, si totusi prefera sa-si hraneasca el visatoarea decat sa-si gaseasca o gospodina care sa-l hraneasca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai nici eu nu sutn adepta ... dar n-o sa stea cu tine doar pentru ca esti visatoare :crazy:

 

o sa stea cu tine daca se simte iubit, ingrijit si satisfacut erotic ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
El acasa n-are o gospodina, are o visatoare, si totusi prefera sa-si hraneasca el visatoarea decat sa-si gaseasca o gospodina care sa-l hraneasca.

nu e valabila intotdeauna si/sau nu la nesfarsit. eforturile ei de a invata sa devina o buna gospodina posibil sa-l incante si mai mult, sa participe si el in continuare si atunci lucrurile pot deveni si mai bune intre cei doi :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
o sa stea cu tine daca se simte iubit, ingrijit si satisfacut erotic ...

O sa stea langa tine daca se simte sustinut si completat.... uneori toata iubirea, grija si tot sexul de pe lume ajung sa nu mai fie de ajuns.... mai ales atunci cand persoana de langa tine, desi vrea cu tot sufletul, nu reuseste sa te inteleaga.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:crazy: ... pai logic, de la asta pleaca relatia : de la potrivire !!! chiar trebea sa specific ?

 

dar mai apoi ca potrivirea asta sa prospere si sa creasca trebe sustinuta si intretinuta prin satisfacerea nevoilor de ambele parti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intrebarea initiala nu era "Cum voi reusi sa-l tin langa mine?", ci "De ce sta cu mine avand in vedere ca eu ii dau toate motivele sa plece ?" :tease:

asta era partea a doua... si raspunsul poate fi simplu.... frica de necunoscut poate fi mult mai puternica decat iti imaginezi... tot timpul apare conceptul "e rau, dar daca fara o sa fie si mai rau?"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta era partea a doua... si raspunsul poate fi simplu.... frica de necunoscut poate fi mult mai puternica decat iti imaginezi... tot timpul apare conceptul "e rau, dar daca fara o sa fie si mai rau?"

acest raspuns precum si altele, doar de partea negativa le vei gasi ...:tease: vino !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×