Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

Sa vorbim despre asigurarile CASCO

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Din ce in ce mai multa lume e dezamagita de service-urile reprezentantelor!

Calitatea serviciilor si modul cum sunt tratati clientii lasa de dorit! Nu mai vorbim de termenele lungi de programare si reparare!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cand masina este in "garantie" cu casco gratuit in primu an avand o franciza de 1% ce se poate intampla daca folosesc casco in acest timp pentru o dauna produsa de un necunoscut astept raspuns ..multumesc

Editat de Alexdanidani

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cand masina este in "garantie" cu casco gratuit in primu an avand o franciza de 1% ce se poate intampla daca folosesc casco in acest timp pentru o dauna produsa de un necunoscut astept raspuns ..multumesc

 

 

Daca dauna e produsa de o terta persoana din vina ei teoretic asiguratorul tau Casco isi va recupera valoarea daunei de la tert (din RCA-ul lui mai exact). Asta evident daca se identifica persoana.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa stiu daca romanii sunt chiar asa de reticenti pe cat se spune privind asigurarile facultative pe autovehicule. Ce zic membrii Roportal despre CASCO? V-ati facut CASCO? Intentionati sa va faceti o asemenea polita pe viitor? Daca nu, de ce, daca v-ati facut, sunteti multumiti de firma asiguratoare? Eventual, as mai vrea sa stiu si ce companii de asigurare ofera servicii mai bune si accesibile pt casco. Multumesc :roll:

Nu cred ca e vorba de reticenta ...ci doar de bani.Veniturile populatiei sunt mult prea mici pentru a mai face si CASCO. Sunt vreo 3-4 societati din top10 care nu au probleme cu despagubirile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×