Sari la conținut
Forum Roportal
lipsit_de_idei

nu am idei

Postări Recomandate

nu am nici o idee ... vreau sa ii fac ziua prietenei mele si sa fie surpriza ... vreau ca atunci cand ea va veni seara de la liceu eu sa fiu la ea acasa si ea cand o intra pe poarta eu sa vin din sens opus ac sa zic asa ... parca e prea simplu ... eu ma gandeam sa ne intanlim si primu sarut de ziua ei de nastere sa fie sub o ploaie de petale de trandafir rosu ... vreau sa fie ceva fain ... sa o surprind in cel mai fain mod posibil ... daca aveti vro idee faina va rog as nu ezitai sa sa mi-o transmiteti ... pls ... va inplor :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu am nici o idee ... vreau sa ii fac ziua prietenei mele si sa fie surpriza ... vreau ca atunci cand ea va veni seara de la liceu eu sa fiu la ea acasa si ea cand o intra pe poarta eu sa vin din sens opus ac sa zic asa ... parca e prea simplu ... eu ma gandeam sa ne intanlim si primu sarut de ziua ei de nastere sa fie sub o ploaie de petale de trandafir rosu ... vreau sa fie ceva fain ... sa o surprind in cel mai fain mod posibil ... daca aveti vro idee faina va rog as nu ezitai sa sa mi-o transmiteti ... pls ... va inplor :P

esti hepatic ? :jester: sau asa lipsit de idei ai postat la hepatita C ? :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
esti hepatic ? :yes: sau asa lipsit de idei ai postat la hepatita C ? :crazy:

Anunt`o ca esti bolnav de hepatita C si dupa doua luni spunei ca a fost dor o gluma...cum ti se pare?

:stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×