Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

A insela sau a nu insela!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Asa, sa vedem..avem una bucata relatie, mascul+femela....De ce ai insela si de ce nu ai insela?...si discut doar din punct de vedere sexual, avand pe cineva din afara relatiei cu care doar faci sex.

Vreau motive, vreau pareri...voi ati inselat? Credeti ca ati fost inselati? de ce ati facut asta sau de ce credeti ca vi s-a facut asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. as insela..de dragul schimbarii..din dorinta de ceva nou..de dragul aventurii

2.nu as insela de teama ca m-as putea implica prea tare

deci in concluzie,cum nu pot insela fara sa ma implic si sentimental..prefer sa nu o fac..sa raman doar cu dorinta..

sunt curioasa sa vad si alte pareri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1.Daca as avea o relatie fara sentimente,doar pe baza de sex...nu,nu as insela.Mi se pare lipsit de onoare.Daca m-ar atrage altcineva,m-as desparti de actualul partener.(sincer,eu nu as sta cu cineva fara sa simt nimic pentru persoana respectiva)

2.Nu am inselat,si nici nu am degand sa o fac...dragostea e mult prea mare.

3.Daca esti indragostit,nu cred ca poti insela(asta este parerea mea)

4.Eu personal prefer sa mi se spuna in fata:imi place altcineva.Nu mai vreau sa fiu cu tine.Daca as descoperi vreodata asa ceva,cred ca as incheia relatia pe loc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa, sa vedem..avem una bucata relatie, mascul+femela....De ce ai insela si de ce nu ai insela?...si discut doar din punct de vedere sexual, avand pe cineva din afara relatiei cu care doar faci sex.

Vreau motive, vreau pareri...voi ati inselat? Credeti ca ati fost inselati? de ce ati facut asta sau de ce credeti ca vi s-a facut asta?

Am fost inselata, am inselat..

De ce a facut-o el? Pentru ca a vrut.

De ce am facut-o eu? Pentru ca am vrut.

Simplu, nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am fost inselata, am inselat..

De ce a facut-o el? Pentru ca a vrut.

De ce am facut-o eu? Pentru ca am vrut.

Simplu, nu?

 

Simplu pana la proba "De ce"-urilor.

 

Nu am inselat. Am considerat ca despartirea este o modalitate mult mai corecta si onesta de a distruge o relatie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Simplu pana la proba "De ce"-urilor.

 

Nu am inselat. Am considerat ca despartirea este o modalitate mult mai corecta si onesta de a distruge o relatie.

 

:focus:

 

asa este ...

Eu nu insel pentru ca nu am timp ...

:crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:focus:

 

asa este ...

Eu nu insel pentru ca nu am timp ...

:crazy:

Nu iti trebuie timp ca sa inseli...trebuie doar sa vrei si sa gasesti cu cine....restul se rezolva de la sine....Daca exista "mancarimi" sigur iti faci timp sa ti le scarpini!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×