Sari la conținut
Forum Roportal
Bagherra

Extraterestrii... printre noi

Postări Recomandate

Sunteti niste mandreti de oameni :tease: oare crezi tu ca daca iti voi povesti ma vei crede? Mie putin imi pasa daca ma crede careva sau nu. Insa nu mi-a sosit inca vremea, voi avea si eu multe de zic dar nu acum ... toate la vremea lor. Cand vei fi pregatit vei afla, vei trai pe pielea ta si atunci da va fi credibil.

 

nu. nu te voi crede. ai dreptate:P dar vreu totusi sa vad cat de departe poate merge imaginatia unora:P sper ca glumesti in legatura cu extraterestrii:| si chiar daca exista... se va adauga o alta specie in zoologie:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu. nu te voi crede. ai dreptate:P dar vreu totusi sa vad cat de departe poate merge imaginatia unora:P sper ca glumesti in legatura cu extraterestrii:| si chiar daca exista... se va adauga o alta specie in zoologie:P

Ei iata ca ma repet, nu glumesc catusi de putin :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ei iata ca ma repet, nu glumesc catusi de putin :yahoo:

 

si cand va fi vremea ta? dupa ce vei muri, sau ce? ne vei bantui? aha! gata, stiu! nu vei muri. pt ca esti extraterestru! logic! atunci ce vei face? ma rog... astept. am destul timp... cred:-S auzi, daca tot esti extraterestru, zimi si mie cand o sa fie sfarsitul lumii, ca sa le inchizi gurile astora:))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da! ai dreptate! extraterestrii exista! dar de unde sa stiu eu ca sunt mai evoluati decat noi, sau, mai mult, ca pot lua forma omeneasca? au fost gasite niste organisme unicelulare anul trecut, care provin din spatiu. de la protozoare pana la fiinte superdezvoltate este o cale foaarte lunga! o rog pe fata-extraterestru sa ne contrazica:P

 

alergati dupa umbre si incercati sa prindeti aerul/fumul/vidul...

nu e nimic demonstrat :yahoo: era doar o presupunere de-a mea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
alergati dupa umbre si incercati sa prindeti aerul/fumul/vidul...

Asta fac! Prind aerul in plamani, vidul in suflet cand simt ca viata fara Dzeu nu are rost, fumul de la aerele proprii in minte cand am orgolii si dupa umbre tot fug...preamariri, ridicari in slavi etc . Just human!... :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este o poveste lunga de mii de ani si cred ca v-ati plictisi plus ca nici eu nu mi-am adus aminte decat o mica parte din tot ce am trait. Dar scopul il pot spune. Am venit sa ajut :spiteful:

cu ce sa ajuti?cum?daca esti ceea ce spui ca esti atunci ar trebui cred eu sa fii pe faza ca am inteles ca incep sa caute...prctic cu totii suntem extra dar nu stiu in ce masura ne poti ajuta...acu serios nu cer dovezi sau chestii trestii ci doar iti spun bun venit pe TERRA printre TERRANI nici marele A nu ne a vrut...atunci cine ne vrea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cu ce sa ajuti?cum?daca esti ceea ce spui ca esti atunci ar trebui cred eu sa fii pe faza ca am inteles ca incep sa caute...prctic cu totii suntem extra dar nu stiu in ce masura ne poti ajuta...acu serios nu cer dovezi sau chestii trestii ci doar iti spun bun venit pe TERRA printre TERRANI nici marele A nu ne a vrut...atunci cine ne vrea?[/quote]

 

Cineva care are nevoie de...ceva! :spiteful: Dar ce?

:lol: Ce avem noi si ei,nu?

De ce ei isi pot aminti vietile anterioare iar noi,nu?

Si...Darkowsky...

Asa arata protozoarele?

fetita3zv9.jpg

 

Sau...poate,asa:

http://video.google.it/videoplay?docid=393...l%3A%22alien%22

 

Sau...asa?

http://video.google.it/videoplay?docid=-58...l%3A%22alien%22

Editat de bagherra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×