Sari la conținut
Forum Roportal
Bagherra

Extraterestrii... printre noi

Postări Recomandate

Am vazut multi extraterestii la viata mea, dar toti s-au nascut pe pamant.

 

 

 

Hmm...asta e altceva... :o: Nu este vorba ca ai vazut sau nu tu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Extraterestrii sunt ciudateniile alea verzi cu ochi mari si sticlosi? :roll: Nu, n-am vazut niciunul. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Extraterestrii sunt ciudateniile alea verzi cu ochi mari si sticlosi? :roll: Nu, n-am vazut niciunul. :crazy:

 

 

nu ai cum sa vezi de aia....pentru ca exista doar in filme...E.T reali nu arata asa :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ar fi fost vazuti de oameni, de unde toate acele figuri, citeva, de extraterestrii. Destul de credibile ca infatisare.

Daca nu ar fi fost vazuti umanoizi, si acum ar fi circulat in imaginatia colectiva, fiinte sub forma de viermi, insecte.

Prin anii 30 circulau astfel de timpenii. Dupa razboi si incidentul Roswell, au aparut figuri umanoide. Semn ca au fost vazuti sub acea forma de oameni.

Apropo, se spune ca razboiul regleaza creierul. O femeie mi-a spus. :crazy:

Asta cu fiintele sub forma de umanoizi posibil reale, ar fi dovada, sa sf-urile in acei ani au incetat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar tu despre ce crezi ca era vorba in consemnari si picturi?

 

Sincer, nu stiu! Ipoteze sunt multe, de la extraterestri, ramasite ale unei vechi civilizatii, gen Atlantida, si pana la calatorii in trecut ale urmasilor nostri.

 

Au intrat in contact ,acum de ce ar face-o? Sau acum de ce nu face-o? :crazy:

 

Poate ca au intrat in contact, astfel luand nastere multe mituri si religii. Acum, poate ca am ajuns destul de distructivi pentru a evita un contact cu noi, fara sa-si puna viata in pericol. Destule organizatii guvernamentale i-ar trimite intai pe masa de disectie si apoi ar incerca sa stea de vorba cu ei :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca arata ca si noi, putini dintre Pamanteni isi dau seama de existenta lor ca vecin care locuieste singur,  trecator pe strada, client intr-un magazin, etc.,  dar sint printre noi!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 12/6/2020 at 8:41 AM, The Unknown said:

Pentru ca arata ca si noi, putini dintre Pamanteni isi dau seama de existenta lor ca vecin care locuieste singur,  trecator pe strada, client intr-un magazin, etc.,  dar sint printre noi!!!

Mai rău, sunt în noi! Au si un nume, Legiune, pentru ca sunt multi! Intr-un singur om pot fi 7 extraterestri, da da!!!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, Avalon73 a spus:

Mai rău, sunt în noi!  Au si un nume, Legiune, pentru ca sunt multi! Intr-un singur om pot fi 7 extraterestri, da da!!!

Bien sûr, au si nume: - kHillary, pelosi, ca sa le acopere de identitatea originala de SATANE din Legiunea Satanistilor cu ochii invinetiti si inrositi de transfuziile de sange de copiii.   

Crede ca sint imortale, si au puteri speciale!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×