Sari la conținut
Forum Roportal
runs with the wolfs

La c

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Draga mea, mai intai iti urez bun venit pe RoPortal, si apoi iti raspund...........

 

Ai dreptul la atat de mult cat crezi tu ca poti duce. De ce trebuie sa iti pleci urechea la cei din jurul tau? Mergi pe drumul tau asa cum ti-la doresti tu sa fie, si lasa-i pe ceilalti. Ei nu au nici o putere asupra ta daca tu nu le permiti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vreau siguranta, vreau o casnicie, vreau copii, vreau toate astea si am dreptul la tot. Zic eu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la cat ai dreptul? la tot...atata timp cat nu iei de la altii totul e ok. am si eu o prietena care se lasa incomodata in ceea ce face de "ce crede lumea" de "ce trebuie sa faca un baiat si ce trebiue sa faca o fata". prostii.....oamenilor ..faceti ce credeti voi ca este bine(evident ascultand de bunul simt) nu ce va spun altii. intrebati-va daca asa ganditi sau asa sunteti fortati sa ganditi de ceilalti. cat despre faza cu feminismul de deasupra....hmmm....eu chiar nu stiu cu ce ma obliga statul :blink: daca ea este o scorpie mincinoasa care imi face un copil pe la spate atunci e ceva in neregula cu ea si exista divortul(dar eu daca/cand ma voi casatori imi doresc sa am copii asa ca nu vad problema in cazul meu :o: ) va doresc numai bine ..si femei si barbati... :good:

Editat de seraphimovic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×