Sari la conținut
Forum Roportal
Corydalis

Jaf la drumu mare Romtelecom ne fura!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am abonament lunar ClickNet Expres 1Mbps si am benificiat de ,,marea,, promotie cu 25% reducere pe viata

-abonamentul este de 19 Euro fara tva cu reducerea de 25% ajunge la 14 Euro fara tva(scrie si in contract),deci cu tot cu tva ar trebui sa coste 17 Euro (treaca de la mine cei cativa centi)DAR mie imi vine factura 63,79RON!!!!!!!!!

CUM e posibil domne asa ceva ?????????????????

:crazy: :stars: :stars: :crazy: :) :yahoo: :yahoo: :)

p.s la data emiteri facturi 1 Euro=3,3576lei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bueeeeeeeeey, ia nu te mai vaita atata! :yahoo:

Eeeeeeeeeeeeeeee, ce nu-ti convine? :)

 

 

Las ca am io conexiune, :stars: tot de la Romtelecom, numa ca e dial-up, ca pe la mine p-acilea cica nu are acoperire :crazy:

Deci, pt o conexiune de k**, 56Kb pe care nu i-am vazut niciodata, platesc 15 euro + TVA, deci..... fericituleeeeeeeeee! :yahoo:

 

 

Eu m-am saturat sunand la 930 si spunandu-le ca nu-i corect sa platesc atat pt un serviciu vai mama lui, cand cu aceeasi bani altii au o conexiune de N ori mai buna. :)

 

Cu cine crezi ca te poti certa? Din pacate, nu prea ai cu cine! :crazy: :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am deschis acest topic in dorinta de a ne uni mai multi si sa ii uciden pe miseiiiiii :crazy: , pai cum domne de la mine 2 Euro de la alti alti 2 si tot asa, pai sa spunem la 100000 de utilizatori *2 Euro =200000 Euro * 12 luni 1200000Euro :o

PAI asta NU e CAZ de D.N.A sau P.N.A ca depaseste un milion de $.

:yahoo: Eu zic sa ne aliem toti roportalieni macar ,si sa ii inebunim pe aia de la Agentia pentru Protectia Consumatorului( cu cate un mail pe zi), sa se ia masuri domne ca asa ceva NU se mai poate.

Deci sa LOOOOOOOM atitudine si sa ne luptam cu Banditi astia, sa ii nimicim :stars: :):crazy: :) , sa nu se mai puna cu noi roportalieni sa ii pichetam virtual pe toti, Parlament ,Guvern ,Presidentie, Avocatu Poporului. U.E ,N.A.T.O, O.S.C.E.,sa chemam PRO TV, Antena3, OTV(ca astia cauta scandal) e.t.c

La lupta osteni roportalieni :stars: :yahoo: :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am abonament lunar ClickNet Expres 1Mbps si am benificiat de ,,marea,, promotie cu 25% reducere pe viata

-abonamentul este de 19 Euro fara tva cu reducerea de 25% ajunge la 14 Euro fara tva(scrie si in contract),deci cu tot cu tva ar trebui sa coste 17 Euro (treaca de la mine cei cativa centi)DAR mie imi vine factura 63,79RON!!!!!!!!!

CUM e posibil domne asa ceva ?????????????????

:x :stars: :crazy: :) :) :yahoo: :crazy: :yahoo:

p.s la data emiteri facturi 1 Euro=3,3576lei

Probabil nu e factura pe o singură lună, mai trebuie să includă fie o fracţiune din luna precedentă, fie nişte servicii din categoria conectare / instalare. Există o listă detaliată unde ţi se explică din ce se formează acea sumă de 63,79 RON. Publică lista aceea pe forum, dacă tot te fură Romtelecom-ul. :stars:

 

Cu cine crezi ca te poti certa? Din pacate, nu prea ai cu cine! ...

Nu poţi obliga o companie să furnizeze un anumit nivel de servicii

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am abonament lunar ClickNet Expres 1Mbps si am benificiat de ,,marea,, promotie cu 25% reducere pe viata

-abonamentul este de 19 Euro fara tva cu reducerea de 25% ajunge la 14 Euro fara tva(scrie si in contract),deci cu tot cu tva ar trebui sa coste 17 Euro (treaca de la mine cei cativa centi)DAR mie imi vine factura 63,79RON!!!!!!!!!

CUM e posibil domne asa ceva ?????????????????

:crazy: :stars: :stars: :crazy: :) :yahoo: :yahoo: :)

p.s la data emiteri facturi 1 Euro=3,3576lei

 

 

Eu platesc High Speed $44.95 + taxe $3.31 = $48.26 pe luna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu platesc High Speed $44.95 + taxe $3.31 = $48.26 pe luna

asa-i vreun serviciu nou infintat de Romtelecom ? :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu platesc High Speed $44.95 + taxe $3.31 = $48.26 pe luna

Ce serviciu de acces Internet ai de fapt, ADSL sau Cable Modem?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu platesc High Speed $44.95 + taxe $3.31 = $48.26 pe luna

Lauda-te gura

 

Ce serviciu de acces Internet ai de fapt, ADSL sau Cable Modem?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am abonament lunar ClickNet Expres 1Mbps si am benificiat de ,,marea,, promotie cu 25% reducere pe viata

-abonamentul este de 19 Euro fara tva cu reducerea de 25% ajunge la 14 Euro fara tva(scrie si in contract),deci cu tot cu tva ar trebui sa coste 17 Euro (treaca de la mine cei cativa centi)DAR mie imi vine factura 63,79RON!!!!!!!!!

CUM e posibil domne asa ceva ?????????????????

:crazy: :stars: :crazy: :) :) :yahoo: :crazy: :yahoo:

p.s la data emiteri facturi 1 Euro=3,3576lei

De ce nu mentionezi ca in abonament ai incluse si 200 sau 300 minute nationale de convorbire telefonica gratuite?? :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×