Sari la conținut
Forum Roportal
tzuncu

chestionar de interese

Postări Recomandate

buna,

ma numesc laura si sunt studenta anul 4 la psihologie. as avea nevoie de ajutorul vostru. am de aplicat 500 de chestionare pt. lucrarea de licenta si am doar 80 pana acum. targetul este de la 16 la 60 ani, femei si barbati. este un chestionar de interese profesionale...daca vreti sa ma ajutati va rog completati chestionarul atasat acestui mesaj. Va multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

crede-ma e doar inceputul...astea 500 de chestionare, e treaba multa cu interpretarea si corelarea rezultatelor...nu e deloc simplu, si timpul e putin. unde sa gasesc 500 de subiecti? e cam greu, internetul e singura mea sansa sa reusesc sa strang 500 de completari.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
crede-ma e doar inceputul...astea 500 de chestionare, e treaba multa cu interpretarea si corelarea rezultatelor...nu e deloc simplu, si timpul e putin. unde sa gasesc 500 de subiecti? e cam greu, internetul e singura mea sansa sa reusesc sa strang 500 de completari.

 

Nu inteleg, ai de aplicat 500 de chestionare sau ai nevoie de 500 de subiecti?- daca e asa, mi se pare foarte mult. :stars:

 

PS: e in curs de completare chestionarul tau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mersi mult. acest chestionar, mai precis acela ultimul cu PID trebuie validat, asta e lucrarea mea de licenta si pt a face acest lucru trebuie aplicat la 500 de subiecti pt a vedea daca rezultatele coreleaza in vreun fel cu cele integistrate in cazul primului cu da si nu. deci imi trebuie foarte multe completari pt a putea face o statistica. :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mersi mult. acest chestionar, mai precis acela ultimul cu PID trebuie validat, asta e lucrarea mea de licenta si pt a face acest lucru trebuie aplicat la 500 de subiecti pt a vedea daca rezultatele coreleaza in vreun fel cu cele integistrate in cazul primului cu da si nu. deci imi trebuie foarte multe completari pt a putea face o statistica. :stars:

 

Acum am inteles. Chiar voiam sa te intreb daca nu cumva faci instrument de testare, pentru ca numarul de aplicari era prea mare. Si faci validare concurenta.

Bafta multa, mai ai timp. :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

printre colegi....vecini...rude...eu asa am facut intr-o situatie asemanatoare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×