Sari la conținut
Forum Roportal
Knut

vecinii - prieteni sau dusmani?

Postări Recomandate

Eu una nu prea am treaba cu vecinii.Exista si ei pe acolo.Nu pot spune ca exista o relatie de amicitie,dar nici de dusmanie. :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi cunosc vecinii...nu-mi sunt nici prieteni nici dusmani,imi sunt necunoscuti si atat...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

locuiesc de 2 ani in bloc si nu cunosc pe nimeni ......... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
locuiesc de 2 ani in bloc si nu cunosc pe nimeni ......... :crazy:

Si eu am cam aceeasi problema, mult mi-a luat pana m-am obisnuit cu fetele lor...cred ca si acum mai trec pe langa unii pe strada si nu-i salut pentru ca pur si simplu nu i-am retinut :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si eu am cam aceeasi problema, mult mi-a luat pana m-am obisnuit cu fetele lor...cred ca si acum mai trec pe langa unii pe strada si nu-i salut pentru ca pur si simplu nu i-am retinut :crazy:

 

 

nici pe cei de pe acelasi palier nu-i stiu !

mi-au spus ca sunt cu nasul pe sus !eu chiar nu-i stiu !

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vecinii? Ii cunosc - nu i-as mai vedea - sunt niste animale in cel mai pur sens al cuvantului.

Ma streseaza mereu: ca pica in baie, ca ascult muzica tare, ca fac petreceri (fara sa-i invit).

De cate ori sunt fericit, trebuie sa-mi bata in teava caloriferului, vedea-i-as cazuti de pe bloc.

Nici macar nu pot sa-i ignor. Nici ei pe mine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

INAMICI !

distrusi

al-quaeda

bombe

marmelada pe clanta

bete de chibrituri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai sa vedem... vecinii de la fosta locuinta n-aveau de lucru si imi spionau fiecare miscare... daca doamne fereste mergea masina de spalat la ora 8 seara era scandal...daca aveam musafiri de ce ii las sa intre in scara :yahoo: erau toti evident infractori in ochii lor. si mai era o ametita care incepea la 5 dimineata sa faca vocalize... vroia la 70 de ani sa se faca soprana :crazy:

 

norocul meu, ne-am mutat de vreo 6 luni... pe palier am un cuplu gay super de gasca, unul dintre ei e fotomodel si destul de cunoscut (a pozat f mult cu naomi and stuff), n-ar zice nimeni. modesti, fara nasul pe sus si ne aduc mai mereu ziarul la care scrie celalalt partea de moda si lifestyle :) alta vecina la fel, ne ia scrisorie "recomandate" de la postas sa nu alergam noi pe la posta.

si din tot tabloul fericit lipsea o tanti "da la turcia" care gateste de-mpute toata scara, racneste la saracii copilasi pe care-i are cat o tin plamanii & Co... deja lumea a chemat politia de cateva ori si vor sa o evacueze :D

 

pe restul ii salut din inertie dar atat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×