Sari la conținut
Forum Roportal
miss sunshine

Povestea mea!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mie mi-a luat vreo 30 de minute sa pricep ceva din postul fetei,si cand am reusit intr-un final sa ajung la sfarsit...mi s-a incalcit mintea... :roll:

Oricum din putinul pe care am reusit sa il pricep,relatia voastra a inceput ca o simpla prietenie...mmm..cred ca ar fi bine sa ramana asa.(oricum am observat ca va certati ca mult,si din orice,si cum inca relatia e inca in "faza de iceput"... :D )

Apropo,eu nu am nimic impotriva cu dragostea la 16 ani(tu cati ani ai?),ba din potriva ,cred ca se poate...dar la tine nu cred ca este dragoste.Poate ma insel,dar asa mi se pare ...Mai asteapta ceva timp,poate afli si ce e dragostea adevarata.Intre timp,nu te mai complica atat.Daca te-a uitat dupa 4 zile..fa si tu la fel.

 

de uitat nu m-a uitat..ca nu are cum..are momente cand zice..asa...dar sunt sigura ca in sufletul lui nu e asa ca il cunosc...si nu pot sa zic ca e marea dragoste sau asa..dar iti dai seama..ca e prima data cand pun atat suflet cu cnv..si prima data cand tin asa mult la un baiat..asta conteaza ca e prima data...si asta e cel mai dureros..prima data...:o:( sper ca ma intelegi..am 16 ani:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Voi de la ce v-ati certat...??Daca tot ai inceput,mai ofera-ne datalii

 

 

 

eu cred ca sunt suficiente detaliile. mai bine las-o asa... :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×