Sari la conținut
Forum Roportal
miss sunshine

Povestea mea!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pey...sa incepem cu inceputul...anu trecut..adik 2006..in cls a 9a..eram suuuper buna pr cu o colega de-a mea..ne intelegeam cel mai bn..din toata cls...si ea avea un pr la fel de bun...(baiat)...caruia ii zicea "frate"...ca si ei se int super bn si asa..ei s ecunosteau de 2 ani..stateau in acelasi bloc..asa...si mie in timp a inceput sa-mi placa de el..desi pr mea a fost cu el 2 zile..nu am vrut sa-i spun ca-mi place de el si asa..ca poate se supara..si ma rog in vacanta de vara..eu am inceput sa ma duc pe la bloc la ea unde era si EL. si in fiecare zi ne intalneam..si pe zi ce trece imi placea mai mult de el. Intr-o zi ei s-au certat..si dupa 2 ani..va dati seama ca eu am inceput sa-l consolez pe el nush ce...deoarece..prietena mea imi reprosa ca stau mai mult cu el decat cu ea..si normal a inceput sa devina geloasa...si asa..ca eu mergeam peste tot cu el..dar incercam sa stau cu aman2 normal..dar nu puteam...ca ei erau certati si era super aiurea...asa...si am inceput sa ma apropii mai mult de el..si totodata sa ma indepartez de prietena mea..am inceput sa merg cu el la innot...sa ma int cu el in fiecare zi..etc...si lui a inceput sa-i placa de mn..si intr-o zi..a zis ca daca vreau sa fiu cu el..si eu am acceptat. dar stiam ca nu voi putea ramane pr cu aman2 si trebuia sa renunt la cnv. si eu normal..l-am ales pe el..ca deja tineam prea mult la el..asa...si au urmat luni de fericire..si bucurie..si de toate alaturi de el..el fiind primul baiat pe care l-am iubit asa...inca il iubesc..si relatia in care am pus cel mai mult suflet..eu fiind f sufletista..asa...si primele 3 luni au fost perfecte..nu ne-am certat deloc...dar dupa aceste 3 luni..a inceput totul..am inceput sa ne certam din orice...din tot felul de kkturi..el fiind f gelos...el este un baiat suuuper posesiv...la fel ca mn..niciodata nu a mai fost cu cnv..asa cu care sa puna atata suflet si sa o iubeasca atat. si..ne-am certat ne-am imp..nush ce...pana acum..ne-am desp de 5 ori..si ne-am imp la loc...mai putin a 6a oara acum..cand nu mai suntem imp.. :roll: am facut rev imp..a fost suuper...desi dupa..el s-a schimbat super muult..si a inceput sa se supere din tot felul de nimicuri..si intr-un final ne-am desp adik acum o sapt...eu acum sunt disperata...mai ales ca sunt si f sufletista.,..si asa..sufar ca o proasta...bn ca nu mi-am inc viata sexuala cu el..ca altfel era si mai rau...eu sufar suuper mult acum...si nu pot sa-mi revin..nush ce sa fac..el dupa 4 zile,,,ii place de alta...si zice ca nu-l mai intereseaza de mn..si ca deja m-a uitat..:o asta am vz pe mailu lui...ca am parolo...si asta ii zicea unui pr.din germania...asa...eu am fost cu el 6 luni..si nu pot sa-mi imaginez..cum dupa atata timp sa zik asa cv...cik ii place de una de-a 9a el fiind a 11a acum...:D(...acum sufar intr-una...si s-a schimbat super muult el..prin cate am trecut imp...cu nimeni nu mi s-a mai int asta..

acum vreau sa va roog sa-mi spuneti ce credeti...ce sfaturi imi dati...nush...help plz...daca aveti rabdare sa cititi v-as fi recunoscatoare...:o:( heelp... ca nush ce sa mai cred si sa fac..poop all..mz:*:* sper sa ma ajutati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asa..pai fii atenta...pr e ca tu est f sufletista...asa...si nu tr sa mai fii asa...sufletista...pai...de ce sa-ti incarci sufletul cu toate kturile? 6 luni e o groaza...de timp...asa...si ati petrecut cat o viata de om...asa..si tu esti sufletista f si nu meristi asa ceva...asa...mai bine ca nu ti-ai inceput viata sexuala cu el...asa.ca mai bine...incerci sa-l...asa...uiti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aideti mah...ce limbaj folosesc...va rog eu...:o:( intelegeti-ma si voi..va rog am facut si eu am scris cum am putut si cum am stiuut va rog intelegeti-ma..:*

na.. bun! stai calmă , linişteşte-te...ideea e să te exprimi mai coerent , fluent :D

next...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asa..pai fii atenta...pr e ca tu est f sufletista...asa...si nu tr sa mai fii asa...sufletista...pai...de ce sa-ti incarci sufletul cu toate kturile? 6 luni e o groaza...de timp...asa...si ati petrecut cat o viata de om...asa..si tu esti sufletista f si nu meristi asa ceva...asa...mai bine ca nu ti-ai inceput viata sexuala cu el...asa.ca mai bine...incerci sa-l...asa...uiti.

 

ahamz...mz mult mah..:roll: dar am incercat sa ma schimb crede-ma...dar nush...poate in timp...mai mult timp...:D(( incerc sa-l uit..dar peste tot..numai el el..in fiecare zi il vad:(( si peste tot am amintiri numai cu el:((..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

no deci... forget him...

a fost o relaţie super scurtă... ale tinereţii valuri (iote cine vorbeşte :D )

păi fată, dacă eşti aşa sensibilă , toţi se vor folosi de tine ca să obţină un singur lucru.. o simplă plăcere fizică.... :roll: aşa că , sfatul meu e să fii mai puternică , şi nu te ataşa chiar aşa de mult de un băiat..

şi..remember!

o poveste de dragoste poate să dureze o săptăm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
no deci... forget him...

a fost o relaţie super scurtă... ale tinereţii valuri (iote cine vorbeşte :D )

păi fată, dacă eşti aşa sensibilă , toţi se vor folosi de tine ca să obţină un singur lucru.. o simplă plăcere fizică.... :roll: aşa că , sfatul meu e să fii mai puternică , şi nu te ataşa chiar aşa de mult de un băiat..

şi..remember!

o poveste de dragoste poate să dureze o săptăm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
]

mai! pai cum vrei sa ma inteleaga fata? nu tr sa folosesc limbajul ei? :o:

 

 

Mie mi-a luat vreo 30 de minute sa pricep ceva din postul fetei,si cand am reusit intr-un final sa ajung la sfarsit...mi s-a incalcit mintea... :roll:

Oricum din putinul pe care am reusit sa il pricep,relatia voastra a inceput ca o simpla prietenie...mmm..cred ca ar fi bine sa ramana asa.(oricum am observat ca va certati ca mult,si din orice,si cum inca relatia e inca in "faza de iceput"... :D )

Apropo,eu nu am nimic impotriva cu dragostea la 16 ani(tu cati ani ai?),ba din potriva ,cred ca se poate...dar la tine nu cred ca este dragoste.Poate ma insel,dar asa mi se pare ...Mai asteapta ceva timp,poate afli si ce e dragostea adevarata.Intre timp,nu te mai complica atat.Daca te-a uitat dupa 4 zile..fa si tu la fel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×