Sari la conținut
Forum Roportal
Mamaitza

Fantezii imposibile

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sa fiu una din "frumoasele " din fantezia lui Cris :suicide:

Sper ca la un moment dat sa o treci la fantezii traite. :P

 

 

eu vreau de mult sa o fac pe cel mai inalt bloc pe care il gasesc.... si sa bata vantul :P

Putin periculos, dar...pare incitant

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci imposibil pentru ca e o chestie de mentalitate. Oarecum corecte argumentele tale

Exact..sunt sigur ca daca m-as stradui as face-o si pe asta dar........inca nu sunt pregatit psihic..

 

Cris :P ... asta da fantezie imposibila :P

Tu ai mai multe sanse sa o faci cu eschimosul tau si cu renul lui......pe bancheta din spate a saniei lui! :suicide:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu ai mai multe sanse sa o faci cu eschimosul tau si cu renul lui......pe bancheta din spate a saniei lui! :P

nu am nici o sansa sa fiu invitata in fantezia ta :P ... Ca in a mea cu siguranta esti renul :suicide:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu am nici o sansa sa fiu invitata in fantezia ta :P ... Ca in a mea cu siguranta esti renul :suicide:

Din ce am vazut eu in poze nu arati rau...dar un verdict nu se da decat fata in fata.....

deci ai fantezii cu mine imbracat in ren? Nebunatica mica..stiam eu ca ti-am patruns mintea cu imaginea mea de armasar...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din ce am vazut eu in poze nu arati rau...dar un verdict nu se da decat fata in fata.....

deci ai fantezii cu mine imbracat in ren? Nebunatica mica..stiam eu ca ti-am patruns mintea cu imaginea mea de armasar...

Fratilor, viram oleaca off topic si ne papa moderatorii. In fine...mi-am amintit acum ca mai am o fantezie...sa fiu matroana...bordel, chestii...pana una alta vad ca topicul ajuta la ceva...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fratilor, viram oleaca off topic si ne papa moderatorii. In fine...mi-am amintit acum ca mai am o fantezie...sa fiu matroana...bordel, chestii...pana una alta vad ca topicul ajuta la ceva...

Nu am fantezii cu femei pe care sa le platesti...nu imi place sa cumpar o femeie, imi place sa o fac sa vina de placere!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu am fantezii cu femei pe care sa le platesti...nu imi place sa cumpar o femeie, imi place sa o fac sa vina de placere!

N-avea legatura cu tine sau cu cineva de pe aici...mi-am amintit ca imi doream asta candva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×