Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sunt chiar curioasa daca cineva vrea sa stie ceva despre o necunoscuta :P :focus:

Editat de Mamaitza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iti place sa desenezi?

Nu stiu daca pot sa spun ca imi place...uneori mazgalesc ceva, de cele mai multe ori atunci cand trebuie sa stau la o sedinta si ascult...simt nevoia sa fac ceva cu mainile si desenez...in felul meu. Oarecum abstract pentru ca nu prea am talent la desen, dar simt ca imi face bine atunci cand fac asta si o fac atunci cand imi vine. Si...nu ma asteptam la intrebarea asta, e chiar interesant jocul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt chiar curioasa daca cineva vrea sa stie ceva despre o necunoscuta :) :lol2:

..fa o scurta descriere a profesiei ce o ai ..si ce anume faci ..ca sa stim ce intrebam.. :P :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..fa o scurta descriere a profesiei ce o ai ..si ce anume faci ..ca sa stim ce intrebam.. :P :focus:

Voi intrebati orice, ca eu sunt o proaspata demisionara. Dar "am activat" in presa ani de zile, iar acum incerc sa fac ceva unde eu sa ordon si tot eu sa execut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce ar "castiga" cineva daca te-ar cunoaste?

Un suflet, un prieten adevarat, care stie sa asculte si caruia ii pasa...sincer, chiar nu exagerez, desi in fiecare zi aproape, ma decid sa fac mai mult pentru mine si mai putin pentru cei de langa mine, in fiecare zi ma gandesc sa ma pun pe primul loc, dar...nu pot, asa cum nu pot sa ma las de tigari. Sau poate nu am incercat destul cu ambele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un "lucru" pe care l-ai dorit foarte mult si nu l-ai putut avea..

Unul singur, vrei sa spun doar unul? Ca sunt multe.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..care ar fi primul lucru (obiect)..ce l-ai cumpara ,daca ai cistiga o mare suma de banii..? :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×