Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

Muzica trance incita la droguri?

Postări Recomandate

good point :doh: :blink:

 

ok, rectific: nici un gen de muzica nu incita la nimic cata vreme ai suficienti neuroni acasa incat sa mai dispui de discernamantul tau propriu si personal. bun asa? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
good point :beee: :)

 

ok, rectific: nici un gen de muzica nu incita la nimic cata vreme ai suficienti neuroni acasa incat sa mai dispui de discernamantul tau propriu si personal. bun asa? :)

e mai corect -_-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci pana la urma incita? :doh:
stii tu bine la ce incita muzica trance :o:
nici un gen de muzica nu incita la nimic cata vreme ai suficienti neuroni acasa incat sa mai dispui de discernamantul tau propriu si personal. bun asa? :)
dar sa nu uitam ca multe persoane dispun de neuroni insuficienti :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut. Sunt mai nou pe subforumul asta si ma intreb o chestie: oare muzica trance incita la consum de droguri mai mult decat ar face-o alte genuri muzicale? Tot ii aud pe unii vorbind cum ca "trance e pt drogati sau pt depresivi"

 

lol ascult trance de 2 ani de zile am o gramada de prieteni care se drogheaza! porcaria asta cu drogatu tine de autocontrol

 

ţi-am spus să arunci un ochi la regulament

Editat de seraphimovic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu zic ca muzica in general este un drog acum depinde cum stii sa-l percepi :D :cry:

 

 

Exact! :>

 

Pai eu dansez :D chiar si o noapte intreaga fara droguri , plante si alte pilule! Ma intreaba astia ca sa le dau si lor ce consum io! :yam: Apa plata cu lamaie! :cry: La CokeLive am dansat de la 22:00 - 06:00 :D ( noroc cu Super 8 si alti dj`i romani de clasa )

 

Si cine zice ca Trance e de drogati probabil nu a ascultat si nu stie ce inseamna macar muzica trance!

 

V-am pupat! ;) :yes: ;) :cheer: :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca disciplina este principalul factor care determina o persoana sau nu sa consume droguri.

Am 3 ani la activ de cand ascult trance si nu am nici cea mai mica inclinatie ca sa consum droguri.Mie m-i se pare ca majoritatea oamenilor doresc sa se indeparteze de adevar si de aici ajung la droguri pentru o "indepartare" la nivel inalt :cry:

Cat despre adevar in general ii trist , dar suferinta antreneza muschi psihicului (F. Herbert) si de aici iti inbunatatesti gandirea si ajungi sa excelezi in diferite domeni.I-ar aceste lucruri iti aduc fericire si de aici putere :phone:

Cred ca ii de ajuns prima propozitie pentru subiectul asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu ascult trance de 5 ani shi incepand din clasa a 9 a am inceput de djing shi bine inteles k stilul era trance!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nu ma indruma spre droguri q totul k uneori as vrea sa incerc dar am vointa shi ma tin bine :doh: pentru mine trance inceamna viata shi placere de orgasm :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu ascult trance de 5 ani shi incepand din clasa a 9 a am inceput de djing shi bine inteles k stilul era trance!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nu ma indruma spre droguri q totul k uneori as vrea sa incerc dar am vointa shi ma tin bine :P pentru mine trance inceamna viata shi placere de orgasm :jester:

aruncă un ochi pe regulament şi vezi cum e cu "k" "sh" şi altele

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

muzik trance.......muzik trance ,pentru mine e o intoarcere la radacinile muzicii!shi o stare de viata.un stil de viata,....mai ales elementele ce ma fac sa simt k traiesc! pentru cei kre asculta manele sa se stie k aia nu stiu ce inseamna muzik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!am sa fac tot posibilul sa nu mai scriu cu "sh" .si cu"k"!!!!!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut. Sunt mai nou pe subforumul asta si ma intreb o chestie: oare muzica trance incita la consum de droguri mai mult decat ar face-o alte genuri muzicale? Tot ii aud pe unii vorbind cum ca "trance e pt drogati sau pt depresivi" dar eu ascult trance de ani de zile si n-am simtit nici cea mai mica nevoie sa iau ecstasy, cocaina sau mai stiu eu ce. Mai mult, acum 2 ani am lucrat ca dj intr-un club din Constanta. Clientii erau, in general, oameni de oras si cu o oarecare cultura muzicala. Mergea sa pun aproape orice fel de muzica buna. In realitate puteam sa pun orice mai putin manele si... trance ?!?! Patronul clubului (nu dau nume) m-a avertizat inca din prima zi ca "daca bagi trance, imi aduci drogati in local si te dau afara". :lol2: Chiar asa?

nu frate cum sa te droghezi de la muzica.muzica in sine e un drog ,un drog inofensiv.

uite

ASCULTATI UN RADIO BESTIAL http://xtcradio.ath.cx:9108/listen.pls Intrati aici si ascultati XTC Radio cu muzica adevarata si de calitate.Incepind cu piese dance vechi si noi, pina la trance ,club si muzica electronica.ID de mess pt contact xtc_radio.scz de mass.....plsss da mai departe.multam fain!!!! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×