Sari la conținut
Forum Roportal
maruca80

Recomandare doctori hepatologi/ spitale

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Tratamentul prescris tatalui dvs Nu vindeca nimic. Este vorba doar de medicamente "de sustinere hepatica". Probabil, medicii care l-au consultat, au considerat ca nu prea mai este nimic de facut (cam asa reiese din diagnosticul pe care-l citati). Carcinomul multicentric cu tromboza de vena porta, evolueaza de obicei rapid, apare ascita si eventual metastaze, varice esofagiene, etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna, am descoperit de curand (2 luni) ca am si eu HVB-cronica. Nu sunt din Bucuresti si doresc sa consult un medic bun, de fapt ca fiecare... cel mai bun. Nici care spital ar fi mai bun in Bucuresti sau in tara sa ma adresez, si cred ca mai sunt in cazul meu... Multumesc tuturor care nu ma vor critica cu acest topic, si in special celor care vor face recomandari de SPITAL / CLINICI si in cazuri fericite medici. (MyMail: casutapostala2@gmail.com)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna, am descoperit de curand (2 luni) ca am si eu HVB-cronica. Nu sunt din Bucuresti si doresc sa consult un medic bun, de fapt ca fiecare... cel mai bun. Nici care spital ar fi mai bun in Bucuresti sau in tara sa ma adresez, si cred ca mai sunt in cazul meu... Multumesc tuturor care nu ma vor critica cu acest topic, si in special celor care vor face recomandari de SPITAL / CLINICI si in cazuri fericite medici. (MyMail: casutapostala2@gmail.com)

Buna si eu am hepatita C eu sunt din BUCURESTI cel mai bun spital la care ar trebui sa te adresezi ar fi FUNDENI eu fac deja tratament cu pegintron si rebetol terbuie sa iti faci analize ,o ecografie , endoscopie ,o punctie hepatica sa nu te sperii de ea eu am facut 2 nu e nici o tragadie ,iar medicii de la FUNDENI sunt experti in asta .Mi tinem legatura. SA NATATE MAXIMA

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
spitalul Matei Bals-prof Streinu -Cercel - E CEL MAI BUN!!

 

ca de aia e si cel mai mare sef :cheer: .. directorul casei nationale a asigurarilor de sanatate.

o fi bun...da` cred ca din cauza faimei i s-a intamplat o chestie teribila: e intangibil. Am auzit ca o consultatie la cabinetul particular al lui costa 400 lei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Spitalul Fundeni, Sectia de Gastroenterologie - Profesor Mircea Diculescu

...

 

Cu cat mai bun este un medic cu atat se ajunge mai greu la el - parerea mea! :flowers:

Editat de medeeaeu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ca de aia e si cel mai mare sef :aranjare: .. directorul casei nationale a asigurarilor de sanatate.

o fi bun...da` cred ca din cauza faimei i s-a intamplat o chestie teribila: e intangibil. Am auzit ca o consultatie la cabinetul particular al lui costa 400 lei.

 

nu stiu daca 400 lei in comparatie cu cea mai avizata parere, si cel mai corect mod de a aborda o asa boala este mult. si dac te duci de 5 ori la unul care nimereste pe linga de fiecare data? eu am trecut prin experienta asta, nu vorbesc doar asa...de reclama sau mai stiu eu ce...am trecut pe la fundeni si pe la alti nu mai stiu citi medici, dar... nu se compara nici unul cu prof streinu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×