Sari la conținut
Forum Roportal
Ma'at

Sunsilk - pt brunet intens

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

shi eu sunt bruneta(nevopsita)...shi chiar m`ar interesa...ce ziceai de elseve?poi dak are pigmentzi...nu dauneaza firului d par? 8)

 

ei nu kiar brunetttt...un shaten mai inkis :yahoo:

 

 

si eu am parul la fel...dar am incercat sunsilk si nu mi`a placut deloc . mi`a facut matreata. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am o veste f buna!m exista si saloane care nu te jupoaie,bunul smt inca m exista iar fetele NU accepta spaga!Am fost la un salon f frumos si unt f multumita de serviciile lor.Au preturi mici,lucreaza super bine fetele,toate au diplome internationale.Cu 120ron,m-am vopsit,mi-am facut si mani si pedi.F multumita sunt.Vi-l recomand!!!!!E in Militati pe Moinesti.E cu portocaliu.SUPER!!!!!!!!!!Va las un tel,poate va ajuta.0720.498.746/0762.128.445

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
post-91634-1176357042_thumb.jpg

 

Si eu sunt bruna si de ceva vreme folosesc Gliss hair repair, cu extract de nuca braziliana, pentru brunet stralucitor de la Schwarzkopf. Concluzie: da rezultate.

Si mie i-mi plac produsele de la Gliss Kur mai ales balsamurile.Mereu o rog pe maicaimea sa-mi trimita ca la noi nu se gasesc pe piata.

Despre Sunsilk ce sa zic,nu l-am incercat niciodata dar din auzite este gama de produse fara calitate.Se vinde pe aici la 2 $ sticla pe la benzinarii.

Daca vreti produse intradevar bune incercati gama Kerastase,Joico sau Redken.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×