Sari la conținut
Forum Roportal
Ma'at

Sunsilk - pt brunet intens

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Azi mi-am cumparat atat samponul,cat si masca de la Sunsilk pt brunet intens.Eu una sunt sceptica in privinta rezultatelor,insa am zis totusi ca incercarea moarte n-are.Initial voiam sa-mi cumpar o masca de la Elseve tot pt par brunet,care insa avea pigmenti coloranti,dar nu mi-au ajuns banii si am optat pt varianta aceasta. :crazy:

 

Voi ati incercat?Da rezultate? Ce altceva asemanator mi-ati recomanda? :huh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am de la sunsilk crema pt indreptat parul si nu prea e grozava.incearca si vezi ce efect are asupra parului tau,oricum elseve e mult mai bun dar ceva mai scump

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma vopsesc aproape in fiecare luna. Am o nuanta de blond-cenusiu deschis, foarte greu de intretinut, mai ales ca am un fir subtire. De la vopsitul regulat se degradase foarte mult. De curand am descoperit un sampon nou, pentru par moale si matasos. Chiar are efect. Si cel mai interesant este ca, poti intra si pe site-ul de prezentare, unde este o promotie in curs de desfasurare, cu niste premii foarte tari: Beetel Cabrio! Intrati si voi sa vedeti!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt bruneta si am incercat samponul Sunsilk pentru par brunet si mi-a placut! imi place foarte mult si cum miroase :flowers: . nu stiam de promotie, o sa ma interesez! de la elseve nu am incercat! intr-adevar, sunt mai scumpe produsele! merita banii? voi ati incercat? astept pareri. :nep:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
shi eu sunt bruneta(nevopsita)...shi chiar m`ar interesa...ce ziceai de elseve?poi dak are pigmentzi...nu dauneaza firului d par? :nea:

 

ei nu kiar brunetttt...un shaten mai inkis :)

 

Am citit ca nu dauneaza firului de par,insa mai trebuie sa ma documentez. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu sunt bruneta si am incercat samponul Sunsilk pentru par brunet si mi-a placut! imi place foarte mult si cum miroase :think: . nu stiam de promotie, o sa ma interesez! de la elseve nu am incercat! intr-adevar, sunt mai scumpe produsele! merita banii? voi ati incercat? astept pareri. :jester:

 

eu sunt blonda si cu parul cam stresat, am facut un efort financiar si am incercat produse profesionale l'oreal care se pot cumpara in saloane . au o gama variata pt oricefel de problema capilara. chiar daca sunt mai scumpe rezultatul este vizibil. relatia pret/ realizare este muuuult mai buna decat la produsele ce pot fi cumparate in magazine. merita sa faceti acest efort.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

post-91634-1176357042_thumb.jpg

Azi mi-am cumparat atat samponul,cat si masca de la Sunsilk pt brunet intens.Eu una sunt sceptica in privinta rezultatelor,insa am zis totusi ca incercarea moarte n-are.Initial voiam sa-mi cumpar o masca de la Elseve tot pt par brunet,care insa avea pigmenti coloranti,dar nu mi-au ajuns banii si am optat pt varianta aceasta. :pardon:

 

Voi ati incercat?Da rezultate? Ce altceva asemanator mi-ati recomanda? :blink:

 

Si eu sunt bruna si de ceva vreme folosesc Gliss hair repair, cu extract de nuca braziliana, pentru brunet stralucitor de la Schwarzkopf. Concluzie: da rezultate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×