Sari la conținut
Forum Roportal
hollandhuman

primul sarut al adolescentzei

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sunt carla o fata d 13 anishi tocmai m-am combinat cu un baiat kre este in a6a shi yo in a7a!toate bune shi frumoase (azi m-am combinat cu el:D) el shtie fffffff bn sa french shi yo deabia k am avut un sarut p gura odata in viatza mea!sa nu radetzi d mn pls!!!dar at knd s apropie d mn simt cum imi sare inima din piept shi ash vrea intr-un fel sa-mi povestitzi primul vostru sartu shi s-ami spunetzi in c impostaze s poate intampla unde cand shi c ar tb sa fak pt a cere un sarut shi c va face l k sa imi ceara un sarut indrumari shi chestii d-astea!!!!!!!!!va rooooooooog!!!!!!:*** :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vedeti?! si voi va straduiti sa invatati lumea sa scrie cum vreti voi. Cand deja o generatie intreaga scrie asa. Ma gandesc ca peste 20 de ani toata lumea scrie asa. Si parca vad ca peste 50 Academia Romana oficializeaza genu`. Pt ca vreti nu vreti, limba oricarei natiuni este vie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da cum zici ca scrie? cu prescuratri gen mn si alte cuvinte? :good: alea le folosesti pe mess... hollandhuman cauta si tu un tutorial ceva cu sarutul ca asta nu se poate explica.si e penibil sa iti zica cineva cum sa o faci.intr'a 6a si stie french kiss sau stie franceza? e cam micut parerea mea.. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×