Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Vand rinichi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sincer si eu mi-as dona un rinichi, evident daca nu as avea repercusiuni dupa aceea, sunt bani frumosi , problema e urmatoarea sa nu-i da-i 7000 de euro pe alte tratamente.

 

 

Adica tie ti se pare o suma frumusica 7000 euro ptr. un rinichi de al tau? mai trezirea... :flowers: este o suma mult prea mica ptr. sanatatea ta...gandeste un pic doar asa: refacerea ta si adaptarea organismului la mediu cu un singur rinichi care , dupa parerea mea, nu este usoara. Daca o faci fa-o ptr. o cauza nobila si fara nici un ban si esti mai castigat :salut:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adica tie ti se pare o suma frumusica 7000 euro ptr. un rinichi de al tau? mai trezirea... :flowers: este o suma mult prea mica ptr. sanatatea ta...gandeste un pic doar asa: refacerea ta si adaptarea organismului la mediu cu un singur rinichi care , dupa parerea mea, nu este usoara. Daca o faci fa-o ptr. o cauza nobila si fara nici un ban si esti mai castigat :good:

 

Mai....cine crezi ca ar dona un rinichi asa.....pe gratis? traim intr-o tara plina de oameni lacomi :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Astazi am vazut in lista anunturilor propuse urmatorul anunt:

:good:

probabil ca respectivul traia in romania ?! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×