Sari la conținut
Forum Roportal
lumaca

o mai iubeste?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

si dak tot este vb de "fosta" am si eu o intrebare....sa il mai stresez?? adik...el nu vrea sa vb despre ea...mi-a povestit k a fost o relatie frumoasa la inceput dar s-a sfarsit urat...mi-a marturisit k a iubit-o..dar...mi-a mai zis k a ajuns sa o urasca! acum eu nu vreau decat sa vad o poza cu respectiva...knd ne uitam pe poze...pe cele cu ea nu le scoate....i-am spus la un momentdat sa-mi arate si o poza cu ea si mi-a zis k nu are rost.... Eu chiar vreau sa vad o poza cu ea....cum sa-l conving?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aici depinde si de sentimente.Daca in primul caz ar fi fost vorba mai mult de pasiune si atractie sexuala si in cel de-al doilea m-as simti cu adevarat indragostit,asa cum nu am mai fost niciodata,as incerca sa fac ceva,sa remediez situatia(sa vad care e problema si ce anume lipseste,si de ce)

Am avut ambele tipuri de relaţii şi dacă o relaţie se

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si dak tot este vb de "fosta" am si eu o intrebare....sa il mai stresez?? adik...el nu vrea sa vb despre ea...mi-a povestit k a fost o relatie frumoasa la inceput dar s-a sfarsit urat...mi-a marturisit k a iubit-o..dar...mi-a mai zis k a ajuns sa o urasca! acum eu nu vreau decat sa vad o poza cu respectiva...knd ne uitam pe poze...pe cele cu ea nu le scoate....i-am spus la un momentdat sa-mi arate si o poza cu ea si mi-a zis k nu are rost.... Eu chiar vreau sa vad o poza cu ea....cum sa-l conving?

La ce iti trebuie? Vrei sa vezi daca esti mai "buna" decat ea? :cheer:

 

Daca in primul caz ar fi fost vorba mai mult de pasiune si atractie sexuala.

Da' de ce, ma rog, presupui tu ca in prima varianta nu e vorba de iubire?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
....i-am spus la un momentdat sa-mi arate si o poza cu ea si mi-a zis k nu are rost.... Eu chiar vreau sa vad o poza cu ea....cum sa-l conving?

Ce faci tu, se numeşte "looking for trouble" :cry:

"A o căuta cu lum

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Harald, uneori trebuie sa te dai cu capul de pragul de sus, ca sa-l vezi pe cel de jos. :cry:

"No further comments, your honour!" :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×