Sari la conținut
Forum Roportal
lumaca

o mai iubeste?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

iubitul meu si fosta lui aveau un cod care insemna te iubesc si cu care denumea mailurile catre ea.... problema mea este ca si astazi cand ii trimite mailuri (se intampla rar, dar mai pastreaza legatura) foloseste tot titlul acela...

 

eu ma simt inselata si tradata... dar din pacate "fosta" este un subiect tabu... as vrea sa stiu daca o mai iubeste, dar nu stiu cum sa aflu...

 

am nevoie de un sfat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iu

 

eu ma simt inselata si tradata... dar din pacate "fosta" este un subiect tabu...

am nevoie de un sfat.

sfatul meu ar fi sa nu mai accepti "subiecte tabu". e o relatie bazata pe dragoste sau pe subordonare? :o:

eu zic ca trebuie sa afli adevarul cat mai repede, amanarea nu e solutie!

goo luck :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e simplu de zis... subiectul "fosta" as putea sa-l abordez... dar subiectul "de ce pastrezi codul ala ca subiect" nu... pentru ca am aflat intamplator si n-ar fi trebuit sa aflu niciodata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca m-ai tine la fosta numai el stie si-ti va spune si tie cand va fi pregatit !

nu-l cicali prea rau pe aceasta tema !bafta ! :flowers:

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

el spune ca nu o mai iubeste... si ca ar trebui sa nu imi fac pb de genul asta...

 

dar pe de alta parte, mie nu imi spune ca ma iubeste... nu cu cuvintele astea... in timp ce ei ii scrie cuvantul ala care ma innebuneste...

 

eu am incredere in el... dar simt ca inca nu e pregatit sa se implice... imi cere sa am rabdare... daca e pus si simplu ca ii este teama sa se implice, ca sa nu sufere iar e una... dar, daca mai sunt ramasite din trecut e alta, pentru ca eu cu fantomele nu ma simt in stare sa lupt

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iubitul meu si fosta lui aveau un cod care insemna te iubesc si cu care denumea mailurile catre ea.... problema mea este ca si astazi cand ii trimite mailuri (se intampla rar, dar mai pastreaza legatura) foloseste tot titlul acela...

 

eu ma simt inselata si tradata... dar din pacate "fosta" este un subiect tabu... as vrea sa stiu daca o mai iubeste, dar nu stiu cum sa aflu...

 

am nevoie de un sfat.

 

din ce ne spui tu, eu cel putin, nu-mi dau seama daca "o mai" sau "nu o mai" pe "fosta"! raspunsul la aceasta problema doar tu il vei gasi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e simplu de zis... subiectul "fosta" as putea sa-l abordez... dar subiectul "de ce pastrezi codul ala ca subiect" nu... pentru ca am aflat intamplator si n-ar fi trebuit sa aflu niciodata

Dacă au

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dai si tu tot din casa acum!!! Ceilalti nu trebuie sa stie ca o iubire adevarata, e vie poate chiar si dincolo de moarte! :D

 

P.S. ma bucura ca nu ai murit! :flowers:

Ba, ceilalţi trebuie să ştie că există şi astfel de lucruri, chiar dacă nu i se

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×