Sari la conținut
Forum Roportal
sfc

Tradati in dragoste

Postări Recomandate

La noi o sa-i pe vedeti pe "protagonisti" numai cu "mozaicul" pe fata, pentru ca avem legi foarte stricte in privinta asta. Daca omul nu vrea sa apara la televizor, asta e, nu ai voie sa il filmezi.

 

Daca imi aduc aminte bine, Prima TV a primit avertisment si amenda destul de mare pentru ca in cadrul emisiunii "Tradati in dragoste", au difuzat imagini cu persoane care nu si-au dat consimtamantul sa apara la televizor.

 

In privinta reactiilor, nu e problema pentru viata lui Ernest ::wub:: ; toti romanii fug de camera. Am incercat sa fac "voxuri" (interviuri pe strada)... nici o sansa... romanii "nu au timp de asa ceva".

 

In alta ordine de idei, la MTV exista niste emisiuni dragute, pe care banuiesc eu ca le vor copia si romanii: este vorba de "Dismissed", si "Punca-ed". Pacat insa ...ca simt de pe acum gustul amar al caitsch-ului romanesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt sigura ca oamenii aceia sunt platiti ca sa faca sow :tease:" Mie una mi-ar fi rusine :hi: Emisiunile astea ar trebui interzise.Nu este corect sa pacalesti atatia oameni.Ca sigur multi cred ca tot ce se intampla acolo e adevarat. :tease: La fel de "reale" cred ca sunt si Surprize" sau Din dragoste">Faza e ca au o adienta de necrezut :blinca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.Ca sigur multi cred ca tot ce se intampla acolo e adevarat. :doh:

[snapbacca]51152[/snapbacca]

Mai si eu luam de bune fazele de la emisiunea aia :) .........pe mine emisiunile gen "Stupize, stupize", "Iarta-ma" nu ma fac sa pling ci sa rad cu gura pina la urechi :- ....is dezastru :agresiv: .....si sa stiti ca cu toate astea sunt si emisiuni de cultura chiar destul de bune......pacat ca sunt cam rarute :-

Editat de midnight-ghost

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui sa faca o ontelegere Ernest cu Mircea Radu pt. ca:

unul ii desparte, celalalt ii impaca :cheers: si ar trai pana la adanci baraneti prezentatori ( prezentabili) la emisiunile lor de ... prost gust....sa imparta ceva si cu psihologul 9595! Nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ar trebui sa faca o ontelegere Ernest cu Mircea Radu pt. ca:

unul ii desparte, celalalt ii impaca :cheers: si ar trai pana la adanci baraneti prezentatori ( prezentabili) la emisiunile lor de ... prost gust....sa imparta ceva si cu psihologul 9595! Nu?

sunt penibili cei care spera / incearca sa-si rezolve problemele de amor prin intermediul unor emisiuni tv

 

pacat ca nu doare prostia....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai normal...plagiatori ca romanii nostri n-a mai vazut nici dracu. Bineinteles. ca emisiunea de un real succes :cheers: , "Tradati din dragoste" de pe plaiurile noastre mioritice, nu va semana in veci cu binecunoscuta si mult-vizionata emisiune americana care este intr-adevar de un real succes "Cheaters" . Ce sa ne mai mire? Copiem si noi formatul tuturor emisiunilor de succes di peste ocean sau din batrana Europa si incercam sa ne dam mari si tari cu emisiunile lor. ;)

Eu nu stiu dom'le unde este originalitatea si inventivitatea poporului roman. Cred ca nu despre asta e vorba, ci mai degraba despre comoditate si castigarea banilor cat mai lejer si mai rapid. Tipic romanesc. :party:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai normal...plagiatori ca romanii nostri n-a mai vazut nici dracu. Bineinteles. ca emisiunea de un real succes :cheers: , "Tradati din dragoste" de pe plaiurile noastre mioritice, nu va semana in veci cu binecunoscuta si mult-vizionata emisiune americana care este intr-adevar de un real succes "Cheaters" . Ce sa ne mai mire? Copiem si noi formatul tuturor emisiunilor de succes di peste ocean sau din batrana Europa si incercam sa ne dam mari si tari cu emisiunile lor. ;)

Eu nu stiu dom'le unde este originalitatea si inventivitatea poporului roman. Cred ca nu despre asta e vorba, ci mai degraba despre comoditate si castigarea banilor cat mai lejer si mai rapid. Tipic romanesc. :party:

mai bine ii copiem pe straini decat sa facem emisiuni tampite gen alea de pe antena 1, nici nu stiu cum se cheama , sincer :">

nu ca ce am copia ar fi mai stralucit....adica avem noi grija sa nu fie :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am o parere foarte proasta despre tipul asta de emisiuni. De fapt am o parere foarte proasta despre televiziunile romane, shi nu numai.

Ai dreptate dar daca ar fi sa aleg intre stirile de la ora 5 si aceasta emisiune devin si fan "tradati in dragoste" daca e nevoie. :cheers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am o parere foarte proasta despre tipul asta de emisiuni. De fapt am o parere foarte proasta despre televiziunile romane, shi nu numai.

si eu...i mean, ce om cat de cat cultivat se duce le tv sa-si rezolve problemele personale si sa-i "planga" o tara intreaga de mila...

aici are un rol important si nivelul de trai sau de cultura, cred ca ati vazut si voi ca la emisiuni de gen "iarta-ma", "din dragoste" ,"9595"(sau cum naiba de chema...) se duc numai tarani sa le zic asa carora li se incurca limba-n gura din cauza exprimarii si prostiilor care le zic, parca ar sta la coltul strazii si ar manca seminte si nu ar fi la televiziune unde ii vad si ii aud o tara intreaga.... :santa2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×