Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Asta da suporter :)

Postări Recomandate

Un suporter galez si-a taiat testiculele de bucurie ca Tara Galilor a invins Anglia, sambata trecuta, in etapa I a Turneului celor 6 Natiuni! El se afla intr-un club din Caerphily, in sudul Tarii Galilor, dupa cum au anuntat cotidianele britanice "Daily Mirror" si "The Sun", si le-a spus prietenilor sai ca, daca echipa lor castiga, va face acest gest. Acestia nu i-au dat mare importanta, dar Tara Galilor a castigat, cu 11-9. Galezul cu pricina a plecat acasa, unde a facut ceea ce a promis, si apoi a mers circa 200 de metri inapoi pana la club pentru a le arata prietenilor ca sa-a tinut de cuvant! El a fost internat in spital in stare destul de grava. (A.F.U.)

 

Sursa Gardianul

 

8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:-

Am citit si eu .Cred ca avea ceva probleme undeva...Poate avea mai multe :-

Se pare ca totusi exista oameni care duc la extrem unele chestii.Dar pana la mutilare ...sigur are probleme la ...etaj : 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fiecare isi manifesta bucuria cum stie mai bine... ma intreb ce o sa-si mai taie la urmatoarea victorie a galezilor... :lol2:" :lol2:" :lol2:"

 

Lasand gluma la o parte, si mie mi se pare ca are probleme grave la "etaj"... 8) :- :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fiecare taie ceea ce nu mai foloseste. In cazul lui...au fost outele ! 8) ::-: ::-: ::lol2::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum a zis si sfc, poate avea prea multe ...

[snapbacca]27189[/snapbacca]

 

 

8)

Parerea mea e ca sportul asta da mai multa dependenta decat "iarba" :pee :pee :pee . Oare pe cand in Romania o sa isi taie unii ceea ce le prisoseste - aidca, mai concret, capetele :- :- si nu va mai ganditi la prostii!!! :">

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eh, Blacca Cat, cred ca deja sunt destui dementi de genul asta... cel putin nebunii de genul "aruncat tv-ul pe geam" exista demult 8))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe-asta era sa-o fac si yo, doar ca TV-ul a fost cam greu pentru puterile mele... :"> :"> :">

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda... interesant mod de a-ti arata simpatia. Sa zicem ca ... he had balls to cut off his balls! :pee

Editat de Giorgio

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum m-a fulgerat ideea... Bine ca echipa lui favorita nu a pierdut, pentru ca, in timp ce unii arunca oua stricate, el putea sa arunce cu... altfel de oua... :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×