Sari la conținut
Forum Roportal
zanapadurilor

Cum reactionati la criticile partenerului?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sa indrazneasca sa-mi zica ca nu am spalat farfuriile ori ca am lasat patul nefacut ori ca nu am dus lucrurile pe sarma, atata ii trebuie, imediat ii aduc aminte ca nu a reparat dusul, nici priza de la bucatarie si din cauza prelungitorului era sa-mi rup gatul. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa indrazneasca sa-mi zica ca nu am spalat farfuriile ori ca am lasat patul nefacut ori ca nu am dus lucrurile pe sarma, atata ii trebuie, imediat ii aduc aminte ca nu a reparat dusul, nici priza de la bucatarie si din cauza prelungitorului era sa-mi rup gatul. :crazy:

 

Pai ia sa iti cumpere un dish washer :doh: si sa angajeze o menajera 18ani, 175cm, blonda, ochi alabastri... si atunci nu o sa iti mai reproseze nimic :focus:

Editat de Ares444

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai sa nu fie vorba de critici de genul : Iar n-ai fost in stare sa faci treaba calumea aseara . Sau iar te uiti draga dupa altele ?

 

Mirelutza - Sfatul lui Ares e demn de luat in seama ... :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai ia sa iti cumpere un dish washer :cheer: si sa angajeze o menajera 18ani, 175cm, blonda, ochi alabastri... si atunci nu o sa iti mai reproseze nimic :cheer:

Menajera va sa zica :focus: ...ii arat eu lui papintoance :crazy:

 

pe mine nu ma critica nimeni :doh:

daca nu te prinde acasa, bodoganeste saraca singura :wub:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai ia sa iti cumpere un dish washer :doh: si sa angajeze o menajera 18ani, 175cm, blonda, ochi alabastri... si atunci nu o sa iti mai reproseze nimic :focus:

si noi ne angajam un electrician, un instalator ... nu? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×