Sari la conținut
Forum Roportal
s_s_s

Planeta Venus si femeile

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dece si in ce sens?

 

eh..ca asa e...uite de exemplu la fecioara.. eu nu sunt asa ...sau poate sunt scorpion si nu stiam :lol2:

Editat de Khatia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu prea se potriveste :lol2:

 

Dece si in ce sens?

Editat de Marius-Doru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Leu - Daca nu o complimentati si va canalizati interesul pe nevoile personale, ajungeti greu in pat cu aceasta nativa. Ea are nevoie sa fie cucerita cu gesturi pasionale si viguroase, nu fiti timid, dar nici dominant. Este curioasa si creativa, asa ca este bine sa initiati jocuri si putin excentrice. Poate cadea in extreme de genul sex in grup.

Da, cred ca leoaicele pot cadea in extreme. Cert e ca sunt foarteeee pasionale :crazy: Imi plac complimentele, cadourile, sa fiu cucerita mereu, imi plac pupacelile, imbratisarile ... si culmea am un sot cam rece :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, cred ca leoaicele pot cadea in extreme. Cert e ca sunt foarteeee pasionale :crazy: Imi plac complimentele, cadourile, sa fiu cucerita mereu, imi plac pupacelile, imbratisarile ... si culmea am un sot cam rece :lol2:

 

sincer imi pare rau de ceea ce ai scris la final ... pentru orice exista rezolvare. :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Balanta - Femeia din aceasta zodie poate fi genul experimental, reactionand cu entuziasm si curiozitate la ceea ce propune partenerul. Tinde sa ii satisfaca asteptarile, oricat de excentrice ar fi, pentru a nu-l pierde. Este foarte senzuala. Alt gen de nativa Balanta este cu totul diferit. Este pretentioasa, sensibila, reactioneaza negativ la vulgaritate si se asteapta la un preludiu marcat de tandrete. Trebuie sa fiti atent la mirosuri sau la aspectul estetic, se poate inhiba instantaneu daca simte sau vede ceva in neregula.

Adevarat.

Off: Marius-Doru, te-as ruga sa nu mai postezi astfel de teme la dragoste. Te-am mai rugat o data acelasi lucru.

Mersi anticipat. :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eh..ca asa e...uite de exemplu la fecioara.. eu nu sunt asa ...sau poate sunt scorpion si nu stiam :lol2:

 

Ai Venus, planeta dragostei, in Scorpion, asta nu stiai.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai Venus, planeta dragostei, in Scorpion, asta nu stiai.

 

Nu stiam. Multumesc pentru informatie :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai Venus, planeta dragostei, in Scorpion, asta nu stiai.

..si de unde stii asta ,daca nu stii ce ascendent are ? :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
. Daca este genul mai puternic, devine pretentioasa si, asemenea nativei Scorpion, se asteapta la o traire aproape mistica.

 

 

No, bun c-am lămurit! :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×