Sari la conținut
Forum Roportal
pisicuttza

Ce faci in cazul unor micoze?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In decembrie 2006 am fost diagnosticata cu colpita micotica...dupa cum mi-a explicat dr, aveam o ciuperca pe col. Mi-a dat Lomexin si acu, dupa 3 sapt de cand ma dau, secretia vaginala a devenit maronie. in mod sigur ma voi duce la doctor dar...mi-e cam frica. Daca stiti cumva mai multe despre aceasta "boala" va rog mult scrieti-mi pt ca eu si nu numai sa mai pricep cate cv despre ea....un msg de la un ginecolog ar fi perfect! AAA..si inca ceva...ce intelegeti prin uz extern ? pt ca pe prospectul de la lomexin scria k e pt uz extern numa k yo stiu k tre sa te dai In vagin, undem se afla respectiva ciuperca. Sau ma insel?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da dar e legat de sex...nu?....si app..micozele sunt transmisibile sexual nu?

:tease: Hai să nu parlamentăm pe tema asta. La "Sănătate" există categorii pentru orice.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In decembrie 2006 am fost diagnosticata cu colpita micotica...dupa cum mi-a explicat dr, aveam o ciuperca pe col. Mi-a dat Lomexin si acu, dupa 3 sapt de cand ma dau, secretia vaginala a devenit maronie. in mod sigur ma voi duce la doctor dar...mi-e cam frica. Daca stiti cumva mai multe despre aceasta "boala" va rog mult scrieti-mi pt ca eu si nu numai sa mai pricep cate cv despre ea....un msg de la un ginecolog ar fi perfect! AAA..si inca ceva...ce intelegeti prin uz extern ? pt ca pe prospectul de la lomexin scria k e pt uz extern numa k yo stiu k tre sa te dai In vagin, undem se afla respectiva ciuperca. Sau ma insel?

 

 

 

 

 

e naspa .............ai grija ,eu am avut a scurgere si nu am luat-o un seama la inceput,dar s-a agravat treaba si ma chinui de aproape 1 an cu tratamentul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×