Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Mi se pare mie sau pe forumul asta n-a zis nimeni nimic de Led Zeppelin? Hai, sa-mi faca si mie pe plac cineva, va implor...!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi se pare mie sau pe forumul asta n-a zis nimeni nimic de Led Zeppelin? Hai, sa-mi faca si mie pe plac cineva, va implor...!

:jester:

ti se pare omule bun.

e de citit umpic intradevar.

Totodata... poti sa spui si tu cate-ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

io nu prea pot să zic nimic de led zepp...aş fi mai mult dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu de ce imi plac atat de mult, cand sunt totusi si alte trupe la fel de bune sau chiar superioare, ma refer in principiu la Deep Purple si Pink Floyd, dar undeva acolo in sufletul meu Led se confunda cu perfectiunea. Un moment de confesiune: Daca nu ascultam niciodata Led Zeppelin, probabil ca as fi ajuns intoxicat de hevy metalul mult prea comercial si mult mai lipsit de sunstanta care a incercat sa parvina mai tarziu....

 

or fi mulţi mai buni dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dintre dedicatiile muzicale, sau "Melodia zilei", sau "Ce asculti acum ?" etc. facute de mine personal pe acest forum, cred ca cel putin un sfert sunt din repertoriul Led Zeppellin!

Am schimbat si raspunsuri, inclusiv prin PM, cu un user despre celebra trupa, neegalata inca in domeniul lor strict si personal, de catre nimeni! Nu cred ca le sunt superiori Pink Floyd, sunt alt gen! Acest lucru il voi sustine mereu cand e vorba de rock ! Si nu numai ...

Robert Plant e unic, oricum...nu-i asa? E fenomenal. :crazy: Si daca tot am adus vorba (intentionat, fireste!), eu mi-am facut ucenicia ca ascultator de muzica rock, dupa ce am ascultat multa muzica clasica, cu Led Zeppellin. Am mai spus pe un topic, am avut un profesor bun, ca la vremea anilor mei de liceu, nu prea mai asculta nimeni asa ceva si rau faceau. Acum parca si-au mai revenit, dar nu am convingerea.

 

io nu prea pot să zic nimic de led zepp...aş fi mai mult dec
Editat de Ydeea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

m-am format cu LZ, cu deep purple..etc. am cam tot in original de la ei. imi aduc linistea in suflet

i love LZ

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×