Sari la conținut
Forum Roportal
n12345

Presa - ziar- jurnalism

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sunt o persoana fizica - cu o ideea care ar putea reusi pe piata -> vreau sa fac un ziar - un tabloid

 

Caut idei pentru constructia lui

 

Ce ar trebui sa fac mai intai ??? Unde sa ma adresez ???

 

Credeti ca as putea sa reusesc ???

 

Ce acte imi trebuiesc ???

 

 

Multumesc Anticipat pentru raspunsuri si idei - NU STI NICIODATA DE UNDE SARE IEPURELE !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt o persoana fizica - cu o ideea care ar putea reusi pe piata -> vreau sa fac un ziar - un tabloid

 

Caut idei pentru constructia lui

 

Ce ar trebui sa fac mai intai ??? Unde sa ma adresez ???

 

Credeti ca as putea sa reusesc ???

 

Ce acte imi trebuiesc ???

Multumesc Anticipat pentru raspunsuri si idei - NU STI NICIODATA DE UNDE SARE IEPURELE !

Eu as face un ziar cu subiecte de fitoterapie , bioenergie si paranormal. Poate sa te afiliezi cu o fundatie ceva in domeniu si sa fie prima data cumparata de membrii ei , apoi de restul, asa, ca sa fii sigur ca iti cumpara cineva ziarul si ca nu investesti degeaba in el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt o persoana fizica - cu o ideea care ar putea reusi pe piata -> vreau sa fac un ziar - un tabloid

 

Caut idei pentru constructia lui

 

Ce ar trebui sa fac mai intai ??? Unde sa ma adresez ???

 

Credeti ca as putea sa reusesc ???

 

Ce acte imi trebuiesc ???

Multumesc Anticipat pentru raspunsuri si idei - NU STI NICIODATA DE UNDE SARE IEPURELE !

 

 

Un tabloid?! De ce nu unul mai serios?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt o persoana fizica - cu o ideea care ar putea reusi pe piata -> vreau sa fac un ziar - un tabloid

 

Caut idei pentru constructia lui

 

Ce ar trebui sa fac mai intai ??? Unde sa ma adresez ???

 

Credeti ca as putea sa reusesc ???

 

Ce acte imi trebuiesc ???

Multumesc Anticipat pentru raspunsuri si idei - NU STI NICIODATA DE UNDE SARE IEPURELE !

Cand zici impreuna la cine te referi? La noi, userii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt o persoana fizica - cu o ideea care ar putea reusi pe piata -> vreau sa fac un ziar - un tabloid

 

Caut idei pentru constructia lui

 

Ce ar trebui sa fac mai intai ??? Unde sa ma adresez ???

 

Credeti ca as putea sa reusesc ???

 

Ce acte imi trebuiesc ???

Multumesc Anticipat pentru raspunsuri si idei - NU STI NICIODATA DE UNDE SARE IEPURELE !

 

Imi pare rau dar nu prea vad care e ideea ta ! :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe o piata deja sufocata de publicatii... ar trebui sa iesi in forta, cu ceva nou, inovator. Lucrez in domeniu, si pot sa iti spun ca daca tu ai sa cauti profit, nu ai sa gasesti mare lucru...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pe o piata deja sufocata de publicatii... ar trebui sa iesi in forta, cu ceva nou, inovator. Lucrez in domeniu, si pot sa iti spun ca daca tu ai sa cauti profit, nu ai sa gasesti mare lucru...

 

intre noi fie vorba.... UNDE nu e sufocata piata ? in ce domeniu ???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eadevarat, o publicatie necesita trei lucruri importante pentru a putea fi realizata : BANI, BANI, BANI... Dar asta nu inseamna ca nu ai nevoie de factorul uman si mai ales de cel lingvstic, nu te supara, stai al dracului de nasol la capitolul gramatica limbii romane, daca nu ma crezi, anlizeaza ultima ""exprimare"" din postul tau, care se refera la un vechi proverb romanesc.... In rest, iti doresc succes maxim.... Ai grija pe cine angajezi, nu de alta, dar ai avea toate sansele sa devii un ""fost-viitor"" fondator de publicatii... Nu uita ca ai de luat in calcul o gramada chestii ce tin de producerea unei publicatii, indiferent de genul acesteia, etc, etc, etc.... IDEI, SUNT O GRAMADA...dar din cate cunosc nu ti le da nimeni gratis, asa ca ar fi bine sa introduci o cointeresare.... Vrei detalii, contacteaz-ma.... am peste 20 de ani de presa, in mai toate posturile... Inca o data, BAFTA !!! ca altceva....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×