Sari la conținut
Forum Roportal
Alethia

Bin Laden-ul Roportal

Postări Recomandate

Nu stiu unde sa incadrez acest topic asa ca l-am incadrat aici la diverse. Nu mi-a venit in minte alt titlu.

 

Cum sa ucizi Manelisti fara sa fii raspunzator

 

1. Te faci mare om de afaceri cu miliarde multe de euroi in cont.

2. Inviti la nunta ta pe Adi de Vito, N. Guta si alti manelisti sa iti sustina un concert de manele

3. Ii platesti cu o excursie pe o insula exotica. Nu imediat ci peste cateva zile. Timp in care tu te duci pe o insula de canibali si le spui canibalilor ca esti zeu si ca le vei aduce mancare din cer

4. Aduci manelistii cu avionul tau personal pe insula si ii pui sa se parasuteze din avion.

Apoi ii lasi pe canibali sa se ocupe mai depate de ei si pleci asa cum ai venit.

 

:cheer:

 

Voi ce idei de genii criminale aveti?

 

Dupa ce fiecare care isi doreste isi expune ideea topicul se va inchide pe 31 ianuarie, va fi deschis un topic de vot. Timp de 2 saptamani votarea va fi deschisa. Apoi cel ce a fost votat majoritar va castiga titlul de Bin Laden-ul Roportal.

 

Premiu: este Rank-ul de "Bin Laden-ul Roportal" castigatorul si-l va tine cat vrea el sa si-l tina.

 

Dar poate fi si alt rank din care poate sa-si aleaga ex: Roportal Devil, Scaraoschi, Satan, deci orice isi va alege cu conditia sa reprezinte raul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai eficienta cale de a ucide manelisti...eh..solutie din aia nu am,dar am solutii de torturat :)

 

Ii zidesti usa si geamurile,si faci niste gauri in perete in spatele tablourilor,in care sa fixezi niste boxe,apoi....ii pui sa cante toata noapte House..si Rock :)

Iar daca are noroc cel mult se alege cu o internare la Balaceanca pe cativa ani buni :cheer:

 

 

a...uitasi,ii intrerupi telefonul si curentul :scare: sa nu poata suna la Salvare,in caz ca reuseste sa aiba aceasta idee stralucita :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O fi el stupid dar nu pentru toti. Ci doar pentru cei ce nu stiu ce e distractia, rasul, umorul, amuzamentul si caterinca.

 

Anca/Maria mi se pare ca tu esti una din ei. Ar tb sa inveti sa te si distrezi. Viata fara distractie e ca un hotdog fara crenvusti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Manelistii sunt o categorie de oameni. Eu o consider automat o jignire la adresa altora. Poate ca nu gasesc amuzamentul in fraza Cum sa ucizi Manelisti fara sa fii raspunzator , o fi vina mea. :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ne...nu am nimic cu ascultatorii de manele,doar cu manelele,doar ca...eu as aplica metoda aia celor care mandrii isi tin telefoanele deschise pe strada rasunand a manele.

Ca in rest,eu nu am nimic cu ei,ei nu au nimic cu mine,atat doar ca nu inteleg ce poate fi atat de placut in a asculta manele,nu stiu si nu inteleg ce sentimente iti pot trezi! :cheer: eu nu pot :)

Nu as renunta la Red Hot Chili Peppers,System of Down,Coldplay,U2...etc pentru Guta :)

pfuuuuu

Editat de Andradada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa ce fiecare care isi doreste isi expune ideea topicul se va inchide pe 31 ianuarie, va fi deschis un topic de vot. Timp de 2 saptamani votarea va fi deschisa. Apoi cel ce a fost votat majoritar va castiga titlul de Bin Laden-ul Roportal.

tinand cont ca s-a depasit termenul de gratie acordat acestui topic de chiar autoarea sa , propun totusi inchiderea lui .

 

criminal, nu ? :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Abia suntem in 18 ianuarie. Mai e pana pe 31 ianuarie. Ce aveti voi unii cu niste topicuri deschise de distractie? Cam de caterinca as zice. Unii dintre voi precum Ana/Maria si Ravl nu stiu sa se distreze.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum sa ucizi Manelisti fara sa fii raspunzator

 

 

 

Voi ce idei de genii criminale aveti?

 

sintagma "cum sa ucizi" ... indiferent ca-i spusa in gluma sau nu , reprezinta o violare a drepturilor omului si o incitare la violenta ... chiar si asa - virtuala !

 

 

Abia suntem in 18 ianuarie. Mai e pana pe 31 ianuarie. Ce aveti voi unii cu niste topicuri deschise de distractie? Cam de caterinca as zice. Unii dintre voi precum Ana/Maria si Ravl nu stiu sa se distreze.

da ?

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sintagma "cum sa ucizi" ... indiferent ca-i spusa in gluma sau nu , reprezinta o violare a drepturilor omului si o incitare la violenta ... chiar si asa - virtuala !

 

Subscriu.

 

 

Closed

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×