Sari la conținut
Forum Roportal
snookerete

Turismul romanesc scoate capul in lume

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Asa-i la romani!Trebuia s-avem turismul dezvoltat pentru noi nu sa asteptam sa vina strainii la noi in timp ce noi plecam in "lume"

Editat de jamy_ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Provocarea de a fi ghid pentru străini prin București. ”Ei cred că România nu face parte din Europa”

libertatea

*************

:o:  Felul cum este reclamat tara, convinge turistii!!!     N-am idee cum se reclama Romania in Europa, din State n-am vazut niciodata nimic, insa vin soldatii care au stationat la Mihail Kogalniceanu si sint mandri ca pot pronunta acest nume ... 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Olga, care "ei"?  

Te rog mult sa nu mai scoti din context, postand aici titluri mincinoase luate din presa îndoielnică. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 hour ago, The Unknown said:

vin soldatii care au stationat la Mihail Kogalniceanu si sint mandri ca pot pronunta acest nume ... 

kongeliceanu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 7 ore, The Unknown a spus:

Felul cum este reclamat tara, convinge turistii!!!     N-am idee cum se reclama Romania in Europa, din State n-am vazut niciodata nimic, insa vin soldatii care au stationat la Mihail Kogalniceanu si sint mandri ca pot pronunta acest nume ... 

https://www.timesnewroman.ro/category/166/asa-se-atrag-turistii-11-imagini-care-i-vor-face-pe-straini-sa-dea-navala-in-romania?m=1

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 18.08.2018 la 12:27, Lxn a spus:

kongeliceanu?

De ce te mai obosesti sa postezi pe forum daca iti pui fiecare mesaj pe invizibil? Ori te opresti, ori nu mai postezi! Daca mesajele tale nu contin date personale, nu vad pentru ce le-ai ascunde; nu faci decat sa ingreunezi discutia, sa para ca oamenii tasteaza paralel si ca sa se afle in treaba vorbind singuri.

Considera-te avertizat si nu mai abuza de butoane aiurea, data viitoare vei fi sanctionat. 

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×