Sari la conținut
Forum Roportal
eddy

Cele mai tari filme

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu zic ca ambele filme sunt beton mai ales Underworld!!! Sunt mare fan al filmelor horror. Van Helsing si Underworld sunt zic eu cele mai tari. caate Beccainsale a stiut ce sa aleaga. Sincer sa fiu e draguta. Underworld a fost cool la fel ca Van Helsing!!! Eu zic ca e imposibil de comparat. Ma rog,faceti ce credeti dar zic ca nu LOTR:ROTca era cel mai bun ci unul din cele doua. pentru coloana sonora merita dar film zic ca cele doua in afara de Blade nu ar fi avut competitori prea mari!!! :thumright:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si yo Underworld acum vreo 2 zile si mi-a placut la nebunie... mai mult decat Van Helsing... astept sa vad si partea a doua.. :) :) :) Pe caate Beccainsale o stiu din "Serendipity", un film care mi-a placut foarte mult... mai ales ca e foarte diferit de acestea doua, fiind o comedie romantica.. :) :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pana acum filmele superbe pe care le-am vizionat au fost:titanic,sreca2,ghost sip,meet joe blacca si ;i still canow what you did last summer.toate mi-au placut mult de tot.sa vedem ce filme vor mai scoate producatorii in 2005.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la mine e mai complicat

 

as zice in primul rand The hours , dog ville , truman sow , man on the moon

 

mai adaug stapanul inelelor, La vita e bella , Lucia si sexul , dar cred ca as face o lista mare de tot !

 

sa nu uit de desenele animate si de unele documentare bune de tot ! de ex Bowlling for Colombine regizor Michae Moore ! vi-la recomand calduros !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

13 Going On 30 e preferatul meu!

apoi: Not Another Teen Movie, Save The Last Dance, The New Guy, Blacca canight, A canight'sa Tale, 10 Thinghs I Hate About You, The Hot Chicca, The Animal, Cats And Dogs si lista poate continua ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×